Новини: Статьи: Як стати актором? ACMODASI розповість про два самих ефективних способи на шляху до кар’єри актора.

Для початку, вам необхідно визначитись, ви хочете інколи грати роль та отримувати овації або реально працювати над професією актора. В першому випадку – це більше хобі і вам достатньо інколи зніматись в невеликих проектах або грати в театрі на вихідних. Другий передбачає постійну роботу над удосконаленням акторських технік, кропітку працю та необхідність робити своє ім’я більш відомим.

Якщо ви вирішили присвятити своє життя професії актора, тоді ця стаття для вас.

Перший та самий очевидний спосіб потрапити в ряди акторів – це отримати освіту в спеціалізованому Вищому Навчальному Закладі (не на курсах).

По перше, якщо ви поступите, тоді напевне будете знати, що задатки актора у вас є, оскільки конкурс при вступі доволі великий. По друге, ви зможете створити непогане портфоліо, бравши участь у студентських проектах (театр, кіно…).

Педагоги театральних університетів нерідко рекомендують юні таланти своїм знайомим режисерам. А фільмів, де знімаються актори з віковим діапазоном 16-25 досить багато. Закінчивши ВНЗ, ви зможете вийти готовим спеціалістом, з гарною акторською освітою, необхідними навиками та знайомствами.

Із мінусів першого способу, потрібно відмітити те, що є певні вікові обмеження, адже не всі навіть після 30-ти років підуть вступати на 5-ти річне навчання. Також, нажаль, далеко не всі навіть найкращі випускники акторських факультетів, можуть похвалитися хорошими ролями, деякі зовсім не отримують запрошень на зйомки.

Другий спосіб – це взяти свою кар’єру у свої руки.

Знайдіть в інтернеті місця для оголошень кастингів (наприклад, сайт ACMODASI, розділ «Кастинги») та спробуйте себе в невеликому проекті, бажано обрати роль зі словами. Не бійтесь не впоратись, на кастингу вам запропонують розповісти невеличкий текст і тільки якщо ви підходите – дадуть роль.

Після першої ролі ви зможете оцінити, чи ваша це «дорога» і чи ви хочете бути актором, адже дивитись кіно по телевізору і приймати участь у знімальному процесі – це далеко не одне й те ж саме.

Якщо після першої ролі ви впевнені у своєму бажанні стати актором – рекомендуємо записатись на хороші курси по акторській майстерності. Адже дуже важливо мати гарну дикцію, поставлену мову, вміти швидко увійти в роль і що не менш важливо - психологічно бути готовим (ролі бувають емоційно різними).

Із плюсів другого способу потрібно відмітити те, що він не має вікових обмежень, не потрібно декілька років вчитися в театральному ВНЗ. Більшість голлівудських акторів  не мають профільної освіти, вони починали з кастингів та акторських тренінгів, але це не завадило їм отримати Оскар.

Мінуси другого способу – все лягає на ваші плечі, потрібно самостійно шукати курси та підбирати кастинги.

Сайт ACMODASI створений для людей, які хочуть зніматися в кіно, грати на театральних сценах та розвиватися в цій сфері. Кожен, хто хоче стати актором, але не знає як це зробити – може спробувати себе і зробити перший крок назустріч до своєї мрії.

Дата публікації: 17 Квітня 2019
Перегляди: 8811