Украина

Як потрапити на кастинг та пройти його успішно

Новини: Статьи: Як потрапити на кастинг та пройти його успішно

Щоб підвищити свої шанси, в першу чергу створіть гарне портфоліо. Навіть 4 добре підібраних фотографій можуть підвищити ваші шанси потрапити на кастинг. Головне пам’ятайте, портфоліо – це не будь-які ваші фото з Інстаграму. Вам не обов’язково на самому початку акторського шляху робити дорогу фотосесію. Попросить знайомих.

Із обов’язкових фото повинні бути:

Фото обличчя з близька та мінімумом косметики (а не «це я там на горизонті»);

Фото в повний зріст, бажано в купальнику/плавках або в одязі, але щоб добре було видно вашу фігуру (а не «це я стройняшка, просто фото в балахоні»)

Фото вашого навику (у кожного свій, наприклад, шпагат або ваша краща ігрова емоція);

Фото в цікавому образі (в стилі 20-х років або рокової красуні, на ваш розсуд, головне, щоб ви гармонійно виглядали).

Заповніть анкету на ACMODASI, обов’язково вкажіть номер телефону, інакше кастинг-директор просто не зможе з вами зв’язатись. Оберіть кастинг та подайте заявку. Коли вашу заявку схвалять – вам відкриється доступ до контактів, які залишив кастинг-директор під кастингом, обов’язково зв'яжіться з ним, не чекайте, що вам зателефонують, якщо для вас залишили контакти – то чекають, що зв’яжетеся ви. 

Вирушайте на кастинг. Притримуйтесь зазначеного дрес коду (якщо був вказаний) і часових рамок (якщо кастинг проходить з 12:00 до 16:00, це означає що  о 16:00 він завершиться, і якщо ви прийдете за 20 хвилин до завершення кастингу, велика ймовірність не встигнути, адже там може бути черга). Підготуйтесь до кастингу, якщо потрібно буде співати, танцювати або розповісти монолог – вивчіть заздалегідь. Якщо ваш перший кастинг не приніс вам довгоочікувану роль, не впадайте у відчай. Дуже ймовірно, що проблема не в ваших акторських даних, може по референсу інший актор підійшов більше. Почитайте про перші кастинги відомих акторів, ви здивуєтесь, скільки цілеспрямованості вони вклали в свою мрію, адже мало хто отримував роль за роллю. 

Придбавши Pro аккаунт на ACMODASI, ви зможете додати відео та 100 фотографій. Це дозволить краще розкрити свій артистизм та потенціал. Також у вас буде безлім в подачі заявок на кастинг. 
Дата публікації: 17 Травня 2019
Перегляди: 6693

Інші новини розділу

Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль


Не пропусти кастинг!
Киев, від 20 до 70 років ч. і ж. , Оплачується

Киев, від 15 до 30 років ч. і ж. , Оплачується

Киев, від 15 до 30 років жінки , Не оплачується

© ACMODASI, 2010 - 2020

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.