Умови використання сайту www.acmodasi.com.ua

Общие положения

Сайт www.acmodasi.com.ua является бесплатным сервисом для проведения кастингов и работы с базой анкет. Участие в сервисе является добровольным и бесплатным. Некоторые функции сервис предоставляет на платной основе. Пользуясь данным сервисом, вы соглашаетесь с международной политикой по авторским правам на тексты, фотографии и другие материалы, содержащиеся на данном сайте.

Материалы (торговые марки, видео, изображения и тексты) находящиеся на этом сайте принадлежат их правообладателям. Запрещено публиковать любые материалы без предварительной договорённости с их владельцем. Сайт www.acmodasi.com.ua не несёт ответственности за информацию, размещённую третьими лицами.

Сайт www.acmodasi.com.ua является модерируемым ресурсом. Это значит, что специально назначенные лица могут удалить любой материал добавленный пользователями, если он не соответствует нашим требованиям. Также модераторы могут блокировать доступ на сайт некоторым лицам за нарушения настоящего соглашения.

Для использования сервиса регистрация не является обязательной, однако многие функции сервиса доступны только зарегистрированным пользователям.

На сайте запрещено размещать информацию и материалы, касающуюся отрасли производства продукции или предоставления услуг для взрослых, противоречащую закону любой из стран, для которой предоставляется сервис, а также материалы способные вызвать любые религиозные, политические или межрасовые прецеденты. Запрещены публичные оскорбления или провокации между пользователями сервиса.

Правила публікації кастингів

Ми кожен день прагнемо зробити наш ресурс краще і корисніше для користувачів і роботодавців. У зв'язку з цим ми постійно стежимо за порядком і чистотою нашого ресурсу. Будь ласка, сприяйте розвитку ресурсу та дотримуйтесь правил публікації кастингів.

Кожен кастинг може потрапити в розсилку по нашій базі підписаних на неї артистів, що призводить до колосального шквалу заявок на ваш проект. Ми не беремо за це гроші, розсилки потрібні як артистам, так і вам, щоб швидко донести інформацію до претендента. Однак, недотримання правил розміщення кастингу зводять до нуля вірогідність його попадання в розсилку.

Всі кастинги проходять модерацію. При модерації кастинг може бути заблокований або видалений, в залежності від тяжкості порушення наших правил публікації. При блокуванні кастинг можна відредагувати виправивши порушення, в цьому випадку він повернеться в стрічку кастингів.

Умови, при дотриманні яких, кастинг може потрапити в розсилку:
 • Кастинг повністю оформлений відповідно до правил публікації.
 • Інформація в кастингу повна і достовірна.
 • Кастинг потенційно цікавий для більш 3% наших користувачів. (Але не масовка, за винятком кіно-масовки або за умови гарної оплати, не спільники телепередач і не глядачі
 • Кастинг не влучає у категорію 18+, це ж правило стосується оплачених кастингів.
 • У кастинг-директора позитивна репутація.
 • Інший кастинг в цей же проект, який не був у розсилці протягом останніх трьох днів.
 • Кастинг не є рекламним оголошенням.

Не варто лякатися або ображатися, якщо ваш кастинг раптом потрапив під санкції модератора. Таке може статися з кожним через неуважність або при поспіху. Отримавши повідомлення про блокування, зверніть увагу на коментар модератора, він пояснює, що потрібно виправити. Ви, також, можете поспілкуватися з модератором як буде краще вирішити проблему. Ми завжди відповідаємо на всі повідомлення і питання і намагаємося шукати оптимальний компроміс що не йде в розріз з нашими простими правилами.

1. Будуть Заблоковано такі кастинги:

При блокуванні кастинг просто відправляється до вас на редагування і після виправлення помилок, модератору відправляється автоматичне повідомлення про редагування, а кастинг знову публікується в стрічці. Однак, у випадку при повторній перевірці виявить, що помилки не виправлені, він може знову відправити кастинг на доопрацювання.

1.1. Кастинги "в нікуди". Тобто кастинги без зазначення назви проекту і його опису.
1.2. Кастинги "кого попало". Без типажів і "приходьте все, знайдемо для вас заняття".
1.3. Кастинги з контактами в області опису.
1.4. Кастинги містять безліч орфографічних помилок і недоречних знаків пунктуації. (Наприклад, три і більше знаків оклику після кожного речення !!! Написання всіх слів ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ та ін.)
1.5. Ті, хто має малоінформативні заголовки. Наприклад: "Терміново! Кастинг!", Або "Москва, кастинг".
1.6. Кастинги з вибором рубрик не відповідають прямий тематиці проекту в який проводиться кастинг.
1.7. Кастинги на умовах ТФП в очевидно комерційні проекти.
1.8. Однакові кастинги опубліковані в період менше доби.
1.9. Безліч кастингів в один проект на різні типажі, все типажі повинні бути вказані в одному кастингу.
1.10. Требования к соискателям по религиозным, политическим и сексуальным предпочтениям.

2. Чи будуть видалені або відправлені на оплату:

У більшості випадків це стосується комерційної діяльності. Якщо кастинг має комерційну основу, тобто, мета наймача отримати гроші за будь-які послуги або участь наших користувачів, такий кастнг може бути розміщений тільки на правах реклами, і, відповідно, повинен бути оплачений. Кастинг тимчасово блокується і вам направляється посилання на оплату, після оплати, кастинг буде знову видно і дата його публікації оновиться на дату оплати (після оплати кастинг підніметься на верх стрічки).

2.1. Матеріали явно рекламуючі який- небудь ресурс, якщо не обрано тип "Рекламне оголошення" і оголошення не являється конкуруючим для нашого сайту.
2.2. Будь-які матеріали під виглядом кастингів, але їми не являються, якщо не обрано тип "Рекламне оголошення".
2.3. Вимоги заповнювати анкети на інших сайтах, якщо не обрано тип "Рекламне оголошення" або "Набір в бази".
2.4. Кастинги, що вимагають платної участі, якщо це не вказано в описі та не обрано тип "Рекламне оголошення" або "Набір в бази".
2.5. Набір/постановка в бази, скаут моделей, пропозиції про співробітництво і т.п., якщо не обрано тип "Набір в бази".

3. При таких порушеннях оголошення видаляються незалежно від оплати, це також може привести до блокування доступу до сайту:

Це вже серйозні порушення. Часто, ми відразу блокуємо доступ до сайту користувачам, які розміщують таку інформацію. При цьому дані порушника не видаляються, а вносяться в спеціальну базу.

3.1. Образливі і / або порушують права і свободи людини, закони країни, в якій проводиться кастинг.
3.2. Кастинги "для дорослих". Під заборону потрапляють: ескорт-послуги, робота на вебкамеру, знайомства, наречені, зйомки в порнографії, відвертої еротики і ін. на розсуд модератора
3.3. Будь-які пропозиції роботи за кордоном без надання вичерпних відомостей про роботодавця, цілі та умови роботи.
3.5. Платні постановки в базу. Платне участь в кастингах. Продаж ролей. Спекуляція службовим становищем.
3.6. Кастинги або оголошення для сайтів-конкурентів.
3.7. Мої об'яви не пов'язані з професійною діяльністю відповідної цілям нашого сайту.
3.8. Проекти, в яких буде оголення. За винятком зйомок в художніх, короткометражних і документальних фільмах, де оголення художньо виправдано в сценах із загальним хронометражем що не перевищують 5% від хрономеража картини.

Пам'ятайте головне: Кастинг це відбір конкретних типажів в конкретний проект. Все інше - це не кастинг.

Майте на увазі, що за наявності скарг, кастинг буде видалений або заблокований, за наявності безлічі скарг, ваш акаунт може бути заблокований.

Спасибі за розуміння та сприяння!

* Порядок оплати та публікації рекламних оголошень та наборів в бази.

Вартість публікації будь-якого платного оголошення становить 200 UAH. Інформація буде опублікована автоматично відразу після оплати. Датою і часом публікації буде момент прийняття оплати. Оплата відбувається тільки один раз, після чого ви зможете піднімати ваше оголошення за бажанням. Оплата рекламного оголошення або набору в базу не гарантує потрапляння кастингу в розсилку.
Після збереження кастингу ви будете переадресовані на сторінку вибору способу оплати, серед яких: банківські карти, термінали, електронні гроші тощо.

** Як працюють VIP кастинги:

У перебігу всього оплаченого періоду часу він буде першим, в розділі кастингів і на головній сторінці, до тих пір, поки хтось інший не оплатить публікацію свого закріпленого кастингу на більший термін ніж ви, у цьому випадку кастинг залишиться закріпленим, але зрушиться на другу позицію, поки хтось ще не купить VIP місце для свого кастингу і т. д. Першу позицію завжди займає той кастинг, який сплачений на більш довгий термін.
Ця маленька комерція не звільняє кастинг від загальних правил публікації кастингів. Однак, смію вас запевнити, воно того варте.
Здійснити оплату можна за допомогою Кредитних карт, Webmany або одного з десятків тисяч терміналів оплати.

Правила публікації блогів

Блоги створені для того, щоб ви мали можливість відволіктися від очікування кастингу, розважити себе і інших учасників сайту або поділитися чимось цікавим. Тому в блогах заборонені публікації стосуються роботи, заборонена реклама та ін.
Рекомендації щодо змісту блогів

Створюйте блоги на цікаві теми, які можна обговорити. Часто бачу, що люди задають якесь питання і очікують, що все відразу кинуться на нього відповідати. Людям потрібна мотивація, будьте цікавим письменником, напишіть, що привело вас до цього питання.

Не зловживайте нестандартних пунктуації !!!!!!! Сподіваюся, ви зрозуміли про що натякають ці 7 знаків оклику і великі літери?

Будь-які блоги, які порушують ці правила будуть видалені
 • Кастинги в блогах - для кастингів є інше місце.
 • Всякі "Хочу зніматися", "Шукаю роботу", "Набираю базу", "знищують шкідників", "Продаю пилосос" і т. П.
 • Блоги з безглуздим заголовками і без змісту.
 • "Блог-автомати", що створюють 5-10-15 однотипних блогів поспіль.
 • "Сам собі коментатор" - створив блог і сам себе 15 разів прокоментував. Для утримання є поле "Зміст", а коментарі створені для читачів вашого блогу.
 • Блоги на релігійні, націоналістичні і політичні теми не вітаються.
 • Образливі вирази і нецензурна лексика, крім гумористичного контексту, в наших блогах заборонена.

У всіх випадках до порушників може застосовуватися покарання від позбавлення можливості залишати коментарі до повного блокування облікового запису і доступу на сайт. Терміни обмежень встановлюються модератором індивідуально, виходячи з ситуації.

Правила при добавлении компании.

 • ·  Реклама услуг в описании запрещена.
 • ·  Мы требуем предоставления достоверной информации.
 • ·  Модератор может отказать в публикации без объяснения причин.

Условия предоставления платных услуг.

На сайте www.acmodasi.com.ua есть возможность оплачивать дополнительные услуги. В частности это платные аккаунты пользователей и рекламные объявления. Сайт www.acmodasi.com.ua работает с рядом партнёров, которые предоставляют сервис оплаты. Мы не несём ответственности за возможные сбои в работе этих сервисов. Но всегда прикладываем зачительные усилия при возникновении любых трудностей с оплатами и совместно с клиентом, его банком и платёжным сервисом решаем связаные с этим вопросы. С 2010 года работы сайта такие случаи были единичными.

Сайт www.acmodasi.com.ua не хранит никаких платёжных данных пользователей в своей базе.

Поскольку сайт www.acmodasi.com.ua предоставляет услугу сразу после оплаты, и услуга является виртуальной, сайт www.acmodasi.com.ua не имеет политики возврата средств.

Мы не несём ответственности за возможное приостановление услуг в связи с техническими или другого рода проблемами возникшими в ходе работы с сайтом www.acmodasi.com.ua.

Условия предоставления услуг могут быть изменены Администрацией сайта в односторонем порядке без предварительного уведомления пользователя.

Максимальный срок оплаты VIP-аккаунта - 3650 дней (10 лет). Любые оплаты и бонусы сверх этого срока не зачисляются.

Платные анкеты в базе сортируются по сроку оплаты Про-аккаунта. Бесплатные анкеты сортируются по рейтингу популярности анкет. Администрация сайта технически не может влиять на рейтинг и позицию отдельной анкеты в базе.

Условия подписки на уведомления и email

При регистрации на сайте пользователь автоматически будет подписан на регулярную рассылку кастингов, а также уведомления касающиеся анкеты пользователя. Пользователь может отписаться от рассылки по ссылке из письма или внеся соответствующие настройки в свой Профиль.

Личные сообщения и комментарии

Пользователи имеют возможность отправлять друг-другу сообщения, а также оставлять комментарии в блогах, кастингах и анкетах других пользователей.

Модераторы могут удалить все сообщения и комментарии пользователя, а также заблокировать пользователя, который занимается систематической рассылкой спама и других неусместных сообщений используя функционал сайта.

Правила блокировки

Администратор или Модератор сайта имеет право заблокировать или удалить любого пользователя за подозрительное поведение на сайте, накрутку рейтингов, неуважительно отношение к другим пользователям, не заполненную анкету, нецензурные сообщения или комментарии, нарушение публикации блогов и кастингов, а также по другим причинам на усмотрение Администрации.

Регистрируясь пользователи дают согласие на использование их фотографий и персональных данных в рамках предоставления и получения услуг на сайте www.acmodasi.com.ua

Администрация сайта имеет все имущественные права на любую информацию размещаемую на сайте www.acmodasi.com.ua и может ограничивать или предоставлять доступ к этой информации на своё усмотрение третьим лицам без согласования с пользователем.

Настоящее соглашение принимается всеми сторонами при условии регистрации на сайте.

Оно может быть изменено или расторгнуто Администрацией в одностороннем порядке.

© ACMODASI, 2010 - 2022

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено використовувати будь-які матеріали з цього сайту без попередньої домовленості з їх власником.
При копіюванні текстових і графічних матеріалів (відео, зображення, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинно супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.