Украина

Плюси та мінуси співпраці з модельним агентством.

Новини: Статьи: Плюси та мінуси співпраці з модельним агентством.

Якщо ви маєте твердий намір підкорювати вершини fashion індустрії вам в цьому може допомогти модельне агентство.

Так, можна і самостійно шукати кастинги і ходити на зйомки. Але хороше модельне агентство дасть вам набагато більше можливостей і гарантій.


Плюси роботи в модельному агентстві:

Вам відразу ж скажуть про ваші потенційні можливості в якості моделі. Ми не завжди можемо об'єктивно себе оцінити, а професіонали бачать ваші дані відразу. Але не стоїть засмучуватись, якщо вас не взяли, спробуйте піти в інше агентство.

Вас навчають. Поважаюче себе агентство, не вимагатиме з моделі оплату за її навчання. Якщо у вашій персоні зацікавлені – агентство запропонує вам навчання безкоштовно або за рахунок майбутніх проектів.

Портфоліо. Агентство зацікавлене у вашій роботі, адже ви приносите прибуток. Тому, портфоліо також вам робить агентство на тих же умовах, що і навчання.

Вам шукають роботу. Хороші агентства мають репутацію, досвід і зв'язки. Вони працюють з різними модними будинками, дизайнерами, фотографами, журналами і т.п. Найчастіше, кращі контракти, моделі отримували завдяки агентствам.

Юридичне супроводження. Ви будете працювати за офіційними контрактами і гарантовано отримаєте оплату за свою працю.


Мінуси роботи в модельному агентстві:

Агентство забирає частину прибутку, однак, треба зауважити, що агентства можуть отримати більш вигідні умови ніж моделі безпосередньо.

Ви не маєте права працювати самостійно або через інше агентство. Зазвичай, в контракті є пункт, що забороняє моделі будь-яку роботу «на стороні». Вся робота тільки через ваше агентство.

Складно піти «достроково». Якщо ви забажаєте закінчити контракт завчасно, швидше за все, вам доведеться заплатити штраф згідно умов контракту.

Потрібно відвідувати всі кастинги, на які вас відправлять.

Ви не керуєте своїм графіком. Не можна відмовитися від роботи.


У наступній статті, ми розповімо, як вибрати гідне агентство і визначити недобросовісне агентство.

Дата публікації: 07 Вересня 2019
Перегляди: 2597

Інші новини розділу

Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль


Не пропусти кастинг!
Киев, від 20 до 70 років ч. і ж. , Оплачується

Киев, від 15 до 30 років ч. і ж. , Оплачується

Киев, від 15 до 30 років жінки , Не оплачується

© ACMODASI, 2010 - 2020

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.