Украина

Як підбирають акторів для рекламних роликів

Новини: Статьи: Як підбирають акторів для рекламних роликів

Щоб підібрати актора для рекламного ролику проводять кастинг. Зазвичай, на кастинг приходять люди, які мріють в майбутньому стати відомими та популярними акторами. Кастинг являється добре налагодженим процесом  в декілька етапів.

Кастинги для реклами можуть проходити як для телевізійної так і для друкованої реклами. Відрізняються вони підходом до самого відбору кандидатів.  Для друкованої реклами кастинг просто неможливий без фотопроб. Тут моделей просять відобразити різні емоції. При цьому їх фотографують. На кастингу актору, окрім фото потрібно буде прочитати текст та трохи розповісти про себе. Фінальним акордом може стати мініатюра на певну тему. За лічені хвилини професійний кастинг-директор може розгледіти найбільш відповідного на роль актора та швидко прийняти рішення.

Запорукою успішного кастингу служить правильна підготовка, стосується це і організаторів і акторів. Актор повинен знати, для якої компанії та реклами проводять кастинг, підготувати заздалегідь промову, але не заучувати її. Річ в тім, що замусолені фрази давно приїлись кастинг-менеджеру. Починаючий актор,  який мріє стати популярним, повинен знати, що образ складається з дрібниць, тому перед кастингом важливо все продумати.

Нерідко, режисер готує перед кастингом список запитань, що дозволяє пришвидшити процес відбору. Від самих організаторів вимагається набагато більше. Заздалегідь встановлюється точний час проведення кастингу, як правило, він не змінюється. Річ в тім, що в цьому процесі задіяна велика кількість людей, тому проблематично змінити дату проведення кастингу. Час додаткових етапів кастингу також планують заздалегідь.  Це всім допоможе скоректувати свій графік.

Починаючі актори повинні розуміти, що починати доведеться з «малого», навіть з ролі в рекламному ролику. Тому кастинг є великим шансом для акторів – потрапити на екран, для режисера – поповнити акторську базу. Варто нагадати, що кастинг – це половина справи, остаточно акторський склад затверджується на роль після згоди із замовником, але це лише умовність, так як адекватний замовник завжди довіряє думці професійного режисера.
Дата публікації: 03 Квітня 2019
Перегляди: 3580

Інші новини розділу

Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль
Стор:
1
Всі


Василиса Третьякова 0
18 Серпня 2019 22:53

0
Именно так я себе ЭТО и представляла...
Стор:
1
Всі
.


Не пропусти кастинг!
Киев, від 20 до 30 років жінки , Оплачується

Киев, від 25 до 31 років жінки , Не оплачується

Киев, від 20 до 26 років жінки , Не оплачується

© ACMODASI, 2010 - 2020

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.