Кастинги Sasha Poberailo

 

Кастинги у відеокліп $

Только Харьков! В поисках актеров 18-35лет для участия в съемках в детских музыкальных развлекательных роликах. Главное требование - улыбчивость и естественность. В приоритете...

Актори короткого фільму

Зйомки короткометражного кіно

Плануються зйомки короткометражного фільму с підходом "Догма 95" (але не цілковито). Історія буденність, подача художня. Режисер Саша Поберайло. У сюжеті лише дві головні (жін...

Що таке кастинг?

Кастинг – це захід, у якому відбувається відбір кандидатів на участь у різноманітних творчих проектах, такі як фільми, театральні постановки, рекламні кампанії, фотосесії тощо. Під час кастингу організатори шукають людей, які відповідають певним вимогам, таким як зовнішність, акторські здібності, досвід роботи та інші характеристики, необхідні для виконання ролі чи завдання.

Які бувають кастинги

Кастинги можуть проводитися у двох формах: відкриті та закриті.

Відкриті кастинги доступні для всіх бажаючих. Це означає, що будь-який актор, який відповідає певним вимогам, може прийти та спробувати свої сили. Відкриті кастинги часто використовуються для пошуку нових осіб або коли потрібна велика кількість учасників.

Закриті кастинги проводяться з обмеженою кількістю учасників, яких зазвичай запрошують на основі їхнього портфоліо або рекомендацій з бази. Закриті кастинги можуть бути цілеспрямованішими і використовуватися для пошуку відомих акторів на конкретні ролі з урахуванням їх типажу.

Етапи проведення кастингу.

  1. Подання заявок: Актори надсилають свої фотографії, відеоролики та резюме для первинного відбору.
  2. Первинний відбір: Кастинг-директори розглядають подані анкети та обирають кандидатів на другий етап.
  3. Запис проби: Акторам дають невелике завдання з їхньої майбутньої ролі, щоб перевірити їхню відповідність майбутній ролі. Для економії часу цей етап можуть поєднати з поданням заявок.
  4. Фінальний етап: Це очна співбесіда з режисером та/або кастинг-директором.

Кожен етап кастингу вимагає від акторів професіоналізму, підготовленості та здатності показати свої найкращі якості. Це комплексний процес, який може бути як швидким, так і затяжним залежно від вимог проекту та кількості кандидатів.

Як відбуваються кастинги?

Більшість кастингів проходять у кілька етапів, і першим етапом є попередній відбір кандидатів на підставі їх анкет. Щоб пройти перший етап кастингу, потрібно показати себе з кращого боку, ось кілька порад як це зробити:

На наступному етапі вам можуть запропонувати самостійно зробити пробу і відправити її онлайн, або вам запишуть пробу вже на очній співбесіді, таким чином поєднуючи пробу та співбесіду. Так, на багатьох очних кастингах вас поставлять перед камерою.

Проби не завжди є обов'язковими, як правило, проби роблять на ігрові ролі зі словами в кіно, серіали та рекламні ролики. На ролі без слів і масовку жодних спроб не просять і вас можуть запросити безпосередньо на майданчик відразу після розгляду вашої заявки.

Умови оплати

Оплата за участь у кастингах часто не передбачена. Проте буває кілька винятків:

Навіть якщо організатор сам не вказав відшкодування за кастинг, ви, маючи об'єктивні підстави, можете про це просити.

Умови оплати у творчих проектах можуть сильно змінюватись в залежності від типу проекту, його масштабу та джерела фінансування. Ось деякі з найпоширеніших умов:

У деяких випадках можливі комбіновані способи винагороди, наприклад 'гонорар + роялті', коли одноразово оплачується робота артиста, а також укладається договір на отримання відсотка від монетизації проекту.

Також, на зйомках компенсують: переробки (коли зйомка йде більше за стандартну зміну), проїзд, харчування, проживання та відрядження у випадках, коли зйомки виїзні.

Сподіваємося, що інформація була для вас корисною. Бажаємо вам удачі та приємної роботи!

Обрати кастинги за розділом

Сортувати кастинги по містах

Наші сторінки у соц. мережах

© ACMODASI, 2010 - 2024

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено використовувати будь-які матеріали з цього сайту без попередньої домовленості з їх власником.
При копіюванні текстових та графічних матеріалів (відео, зображення, тексти, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково має супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.