Новий кастинг

Поля отмеченные красным обязательны для заполнения.

Кастинг розміщується безкоштовно, якщо це не набір в бази і не рекламне оголошення.
Розміщуючи кастинг ви підтверджуєте, що прочитали і згодні з умовами розміщення кастингів, ваш кастинг повинен повністю їм відповідати не залежно від оплати.

Зверніть увагу! Ми не звичайний сайт оголошень, група в соцмережі або форум. Ми розробили спеціалізований ресурс, який надає набагато більш широкий функціонал, і працює за своїми правилами.

Завдяки цьому, нашому сайту довіряють і щодня на наш сайт заходить більше 10000 чоловік - більше ніж на всі інші сайти і групи разом узяті. Ми впевнені, що вам сподобається як ми тут все влаштували і ви станете нашим постійним користувачем!

Якщо у вас виникли проблеми з розміщенням кастингу, ви можете написати адміністратору або задати питання по телефону +38 (050) 447-2499 І вас просять телефонувати в робочий час.

Требуется предварительная регистрация

Уважаемый кастинг-директор. Перед тем как создать кастинг, пожалуйста, ознакомьтесь с правилами публикации и пройдите простую процедуру регистрации и проверки своей анкеты.
Власник кастингу
Ваше ім'я або назва компанії
Email
На ел. пошту будуть приходити заявки від користувачів і інформація від системи, цей email не публікується.
Пароль
Для можливості редагування кастингу і перегляду заявок. Якщо поле залишити порожнім, пароль згенерує автоматично.
Виберіть один або кілька варіантів
Країна
Регіон
Місто

Правила публикации кастингов

Ми кожен день прагнемо зробити наш ресурс краще і корисніше для користувачів і роботодавців. У зв'язку з цим ми постійно стежимо за порядком і чистотою нашого ресурсу. Будь ласка, сприяйте розвитку ресурсу та дотримуйтесь правил публікації кастингів.

Кожен кастинг може потрапити в розсилку по нашій базі підписаних на неї артистів, що призводить до колосального шквалу заявок на ваш проект. Ми не беремо за це гроші, розсилки потрібні як артистам, так і вам, щоб швидко донести інформацію до претендента. Однак, недотримання правил розміщення кастингу зводять до нуля вірогідність його попадання в розсилку.

Всі кастинги проходять модерацію. При модерації кастинг може бути заблокований або видалений, в залежності від тяжкості порушення наших правил публікації. При блокуванні кастинг можна відредагувати виправивши порушення, в цьому випадку він повернеться в стрічку кастингів.

Умови, при дотриманні яких, кастинг може потрапити в розсилку:
  • Кастинг повністю оформлений відповідно до правил публікації.
  • Інформація в кастингу повна і достовірна.
  • Кастинг потенційно цікавий для більш 3% наших користувачів. (Але не масовка, за винятком кіно-масовки або за умови гарної оплати, не спільники телепередач і не глядачі
  • Кастинг не влучає у категорію 18+, це ж правило стосується оплачених кастингів.
  • У кастинг-директора позитивна репутація.
  • Інший кастинг в цей же проект, який не був у розсилці протягом останніх трьох днів.
  • Кастинг не є рекламним оголошенням.

Не варто лякатися або ображатися, якщо ваш кастинг раптом потрапив під санкції модератора. Таке може статися з кожним через неуважність або при поспіху. Отримавши повідомлення про блокування, зверніть увагу на коментар модератора, він пояснює, що потрібно виправити. Ви, також, можете поспілкуватися з модератором як буде краще вирішити проблему. Ми завжди відповідаємо на всі повідомлення і питання і намагаємося шукати оптимальний компроміс що не йде в розріз з нашими простими правилами.

1. Будуть Заблоковано такі кастинги:

При блокуванні кастинг просто відправляється до вас на редагування і після виправлення помилок, модератору відправляється автоматичне повідомлення про редагування, а кастинг знову публікується в стрічці. Однак, у випадку при повторній перевірці виявить, що помилки не виправлені, він може знову відправити кастинг на доопрацювання.

1.1. Кастинги "в нікуди". Тобто кастинги без зазначення назви проекту і його опису.
1.2. Кастинги "кого попало". Без типажів і "приходьте все, знайдемо для вас заняття".
1.3. Кастинги з контактами в області опису.
1.4. Кастинги містять безліч орфографічних помилок і недоречних знаків пунктуації. (Наприклад, три і більше знаків оклику після кожного речення !!! Написання всіх слів ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ та ін.)
1.5. Ті, хто має малоінформативні заголовки. Наприклад: "Терміново! Кастинг!", Або "Москва, кастинг".
1.6. Кастинги з вибором рубрик не відповідають прямий тематиці проекту в який проводиться кастинг.
1.7. Кастинги на условиях ТФП в очевидно коммерческие проекты.
1.8. Однакові кастинги опубліковані в період менше доби.
1.9. Безліч кастингів в один проект на різні типажі, все типажі повинні бути вказані в одному кастингу.

2. Чи будуть видалені або відправлені на оплату:

У більшості випадків це стосується комерційної діяльності. Якщо кастинг має комерційну основу, тобто, мета наймача отримати гроші за будь-які послуги або участь наших користувачів, такий кастнг може бути розміщений тільки на правах реклами, і, відповідно, повинен бути оплачений. Кастинг тимчасово блокується і вам направляється посилання на оплату, після оплати, кастинг буде знову видно і дата його публікації оновиться на дату оплати (після оплати кастинг підніметься на верх стрічки).

2.1. Матеріали явно рекламуючі який- небудь ресурс, якщо не обрано тип "Рекламне оголошення" і оголошення не являється конкуруючим для нашого сайту.
2.2. Будь-які матеріали під виглядом кастингів, але їми не являються, якщо не обрано тип "Рекламне оголошення".
2.3. Вимоги заповнювати анкети на інших сайтах, якщо не обрано тип "Рекламне оголошення" або "Набір в бази".
2.4. Кастинги, що вимагають платної участі, якщо це не вказано в описі та не обрано тип "Рекламне оголошення" або "Набір в бази".
2.5. Набір/постановка в бази, скаут моделей, пропозиції про співробітництво і т.п., якщо не обрано тип "Набір в бази".

3. При таких порушеннях оголошення видаляються незалежно від оплати, це також може привести до блокування доступу до сайту:

Це вже серйозні порушення. Часто, ми відразу блокуємо доступ до сайту користувачам, які розміщують таку інформацію. При цьому дані порушника не видаляються, а вносяться в спеціальну базу.

3.1. Образливі і / або порушують права і свободи людини, закони країни, в якій проводиться кастинг.
3.2. Кастинги "для дорослих". Під заборону потрапляють: ескорт-послуги, робота на вебкамеру, знайомства, наречені, зйомки в порнографії, відвертої еротики і ін. на розсуд модератора
3.3. Будь-які пропозиції роботи за кордоном без надання вичерпних відомостей про роботодавця, цілі та умови роботи.
3.5. Платні постановки в базу. Платне участь в кастингах. Продаж ролей. Спекуляція службовим становищем.
3.6. Кастинги або оголошення для сайтів-конкурентів.
3.7. Мої об'яви не пов'язані з професійною діяльністю відповідної цілям нашого сайту.
3.8. Проекты, в которых будет обнажение. За исключением съёмок в художественных, короткометражных и документальных фильмах, где обнажение художественно оправданно в сценах с общим хронометражом не превышающих 5% от хрономеража картины.

Пам'ятайте головне: Кастинг це відбір конкретних типажів в конкретний проект. Все інше - це не кастинг.

Майте на увазі, що за наявності скарг, кастинг буде видалений або заблокований, за наявності безлічі скарг, ваш акаунт може бути заблокований.

Спасибі за розуміння та сприяння!

* Порядок оплати та публікації рекламних оголошень та наборів в бази.

Вартість публікації будь-якого платного оголошення становить 200 UAH. Інформація буде опублікована автоматично відразу після оплати. Датою і часом публікації буде момент прийняття оплати. Оплата відбувається тільки один раз, після чого ви зможете піднімати ваше оголошення за бажанням. Оплата рекламного оголошення або набору в базу не гарантує потрапляння кастингу в розсилку.
Після збереження кастингу ви будете переадресовані на сторінку вибору способу оплати, серед яких: банківські карти, термінали, електронні гроші тощо.

** Як працюють VIP кастинги:

У перебігу всього оплаченого періоду часу він буде першим, в розділі кастингів і на головній сторінці, до тих пір, поки хтось інший не оплатить публікацію свого закріпленого кастингу на більший термін ніж ви, у цьому випадку кастинг залишиться закріпленим, але зрушиться на другу позицію, поки хтось ще не купить VIP місце для свого кастингу і т. д. Першу позицію завжди займає той кастинг, який сплачений на більш довгий термін.
Ця маленька комерція не звільняє кастинг від загальних правил публікації кастингів. Однак, смію вас запевнити, воно того варте.
Здійснити оплату можна за допомогою Кредитних карт, Webmany або одного з десятків тисяч терміналів оплати.

© ACMODASI, 2010 - 2020

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.