Украина

Новий кастинг

Поля відмічені червоним обов'язкові для заповнення
Кастинг розміщується безкоштовно, якщо це не набір в бази і не рекламне оголошення.
Розміщуючи кастинг ви підтверджуєте, що прочитали і згодні з умовами розміщення кастингів, ваш кастинг повинен повністю їм відповідати не залежно від оплати.

Як це працює?

Требуется предварительная регистрация

Уважаемый кастинг-директор. Перед тем как создать кастинг, пожалуйста, ознакомьтесь с правилами публикации и пройдите простую процедуру регистрации и проверки своей анкеты.
Власник кастингу
Ваше ім'я або назва компанії
Email На ел. пошту будуть приходити заявки від користувачів і інформація від системи, цей email не публікується.
Пароль Для можливості редагування кастингу і перегляду заявок. Якщо поле залишити порожнім, пароль згенерує автоматично.
Виберіть один або кілька варіантівКраїна
Регіон
Місто або введіть місто вручну:

Ми кожен день прагнемо зробити наш ресурс краще і корисніше для користувачів і роботодавців. У зв'язку з цим ми постійно стежимо за порядком і чистотою нашого ресурсу. Будь ласка, сприяйте розвитку ресурсу та дотримуйтесь правил публікації кастингів.

Кожен кастинг може потрапити в розсилку по нашій базі підписаних на неї артистів, що призводить до колосального шквалу заявок на ваш проект. Ми не беремо за це гроші, розсилки потрібні як артистам, так і вам, щоб швидко донести інформацію до претендента. Однак, недотримання правил розміщення кастингу зводять до нуля вірогідність його попадання в розсилку.

Всі кастинги проходять модерацію. При модерації кастинг може бути заблокований або видалений, в залежності від тяжкості порушення наших правил публікації. При блокуванні кастинг можна відредагувати виправивши порушення, в цьому випадку він повернеться в стрічку кастингів.

Умови, при дотриманні яких, кастинг може потрапити в розсилку:
  • Кастинг повністю оформлений відповідно до правил публікації.
  • Інформація в кастингу повна й достовірна.
  • Кастинг потенційно цікавий для більш ніж 3% наших користувачів. (але не масовка, за винятком кіно-масовки або за умови гарної оплати, не учасники телепередач і не глядачі)
  • Кастинг не потрапляє в категорію 18+, це ж правило стосується оплачених кастингів.
  • У кастинг-директора позитивна репутація.
  • Інший кастинг в цей же проект, не був у розсилці в перебігу останніх трьох днів.
  • Кастинг не є рекламним оголошенням.

1. Будуть заблоковані наступні кастинги:

1.1. Кастинги "в нікуди". Тобто, кастинги без вказівки назви проекту та його опису.
1.2. Кастинги "кого попало". Без типажів і "приходьте всі, знайдемо для вас заняття".
1.3. Кастинги з контактами в області опису.
1.4. Кастинги,що містять безліч орфографічних помилок і недоречних знаків пунктуації. (Наприклад, три і більше знаків оклику після кожного речення! Написання всіх слів ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ та ін)
1.5. Мають малоінформативні заголовки. Наприклад: "Срочно! Кастинг! ", Або "Москва, кастинг".
1.6.Кастинги з вибором рубрик не відповідних прямій тематиці проекту в який проводиться кастинг. 2. Будуть видалені:

2.1. Матеріали явно рекламуючі який- небудь ресурс, якщо не обрано тип "Рекламне оголошення" і оголошення не являється конкуруючим для нашого сайту.
2.2. Будь-які матеріали під виглядом кастингів, але їми не являються, якщо не обрано тип "Рекламне оголошення".
2.3. Вимоги заповнювати анкети на інших сайтах, якщо не обрано тип "Рекламне оголошення" або "Набір в бази".
2.4. Кастинги, що вимагають платної участі, якщо це не вказано в описі та не обрано тип "Рекламне оголошення" або "Набір в бази".
2.5. Набір/постановка в бази, скаут моделей, пропозиції про співробітництво і т.п., якщо не обрано тип "Набір в бази".
2.6. Кастинги для повнолітніх, якщо не відміченна галочка "Кастинг виключно для повнолітніх" до цього відносяться: зйомки або робота топес, в оголеному вигляді, білизні, сценах сексуального характеру та ін. на розсуд модератора.

При таких порушеннях оголошення видаляються незалежно від оплати, це також може привести до блокування вашого облікового запису:
2.6. Образливі і / або порушують права і свободи людини, закони України.
2.7. Кастинги "для дорослих". Під заборону потрапляє ескорт-послуги, робота на вебкамеру, зйомки в порнографії, зйомки ню і ін. На розсуд модератора
2.8. Будь-які пропозиції роботи за кордоном без надання вичерпної інформації про роботодавця, цілі і умови роботи.
2.9. Однакові кастинги опубліковані в період менше доби.
2.10. Платні постановки в базу. Платне участь в кастингах. Продаж ролей.
2.11. Кастинги або оголошення для сайтів-конкурентів.
2.12. Об'яви не пов'язані з професійною діяльністю відповідної цілям нашого сайту.

При блокуванні оплаченого кастингу або аккаунта, що порушує правила публікації, гроші не повертаються.
Пам'ятайте головне: Кастинг це відбір конкретних типажів в конкретний проект. Все інше - це не кастинг.

Майте на увазі, що за наявності скарг, кастинг буде видалений або заблокований, за наявності безлічі скарг, ваш акаунт може бути заблокований.

Спасибі за розуміння та сприяння!

* Порядок оплати та публікації рекламних оголошень та наборів в бази.

Вартість публікації будь-якого платного оголошення становить 100 UAH. Інформація буде опублікована автоматично відразу після оплати. Датою і часом публікації буде момент прийняття оплати. Оплата відбувається тільки один раз, після чого ви зможете піднімати ваше оголошення за бажанням. Оплата рекламного оголошення або набору в базу не гарантує потрапляння кастингу в розсилку.
Після збереження кастингу ви будете переадресовані на сторінку вибору способу оплати, серед яких: банківські карти, термінали, електронні гроші тощо.

** Як працюють VIP кастинги:

У перебігу всього оплаченого періоду часу він буде першим, в розділі кастингів і на головній сторінці, до тих пір, поки хтось інший не оплатить публікацію свого закріпленого кастингу на більший термін ніж ви, у цьому випадку кастинг залишиться закріпленим, але зрушиться на другу позицію, поки хтось ще не купить VIP місце для свого кастингу і т. д. Першу позицію завжди займає той кастинг, який сплачений на більш довгий термін.
Ця маленька комерція не звільняє кастинг від загальних правил публікації кастингів. Однак, смію вас запевнити, воно того варте.
Здійснити оплату можна за допомогою Кредитних карт, Webmany або одного з десятків тисяч терміналів оплати.

© ACMODASI, 2010 - 2017

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.