Александр 2004

Alexander (2004)
Хронометраж: 2:55 (175 хв)
Александр - TMDB рейтинг
5.942/10
3149
Постер до фільму "Александр"
Дата прем'єри
2004-11-21
Країна
Франція, Німеччина, Індія, Італія, Марокко, Нідерланди, Таїланд, Об'єднане Королівство, Сполучені Штати
Жанр
Військовий, Історичний, Бойовик, Пригоди, Драма, Мелодрама
Бюджет
$155 000 000
Збори
$167 298 192
Сайт
Режисер
Сценарій
Оператор
Композитор
Історія Александра розповідається старезним Птолемеєм, який колись був його соратником і став царем Єгипту, і концентрується перш за все на завоюванні Олександром Персії та Індії. Події відбуваються на тлі особистого життя великого полководця. Що став у 20 років царем Македонії, Александр за 13 років царювання завоював велику частину відомого на той час цивілізованого світу. Режисер намагається осмислити такий блискучий успіх і долю Александра, яким захоплювалися, як богом. У фільмі досить детально, хоча не з історичною точністю, показані дві битви: битва при Гавгамелах з перським царем Дарієм і на річці Гідасп з індійським царем Пором.

Вам сподобався фільм?

© ACMODASI, 2010 - 2024

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено використовувати будь-які матеріали з цього сайту без попередньої домовленості з їх власником.
При копіюванні текстових та графічних матеріалів (відео, зображення, тексти, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково має супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.