Каратель: Територія війни 2008

Помста має ім'я
Punisher: War Zone (2008)
Хронометраж: 1:42 (102 хв)
Каратель: Територія війни - TMDB рейтинг
5.818/10
1091
Каратель: Територія війни - IMDB рейтинг
5.9/10
66353
Постер до фільму "Каратель: Територія війни"
Жорсткий, брутальний і нещадний вершитель порядку Френк Касл на прізвисько "Каратель" веде справжню війну зі світом організованої злочинності. Він не знає жалю і компромісів, і власними руками відправляє поганих хлопців у пекло, або за залізні ґрати. Його методи продиктовані помстою, а дії бажанням справедливості. Цього разу він зійдеться зі своїм головним супротивником, мега-маніяком - Джиґсо, що сидить на кримінальному троні Нью-Йорка і керує цілою армією психопатів і головорізів. З іншого боку ФБР створює свій загін, покликаний присікти надпотужну атаку Карателя. Зона військових дій визначена! Але це тільки початок!

Вам сподобався фільм?

© ACMODASI, 2010 - 2024

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено використовувати будь-які матеріали з цього сайту без попередньої домовленості з їх власником.
При копіюванні текстових та графічних матеріалів (відео, зображення, тексти, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково має супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.