Украина

Що таке карта эмоцій?

Новини: Статьи: Що таке карта эмоцій?

Однією зі складових акторського портфоліо є карта емоцій. Це колаж з 9-12 портретних фотографій в одному образі, на якому представлені різні емоції. Він дозволяє оцінити наскільки актор здатний відображати емоції, їх діапазон, а також зовнішній вигляд актора на даний момент.

Класична карта включає в себе 12 емоцій (збудження, сарказм, втома, сором, задумливість, злість, скепсис, здивування, самотність, роздратування, смуток і щастя).

Для актора зйомка емоційної карти - це важливе завдання, до якого необхідно підійти з усією відповідальністю, адже перше враження про акторські здібності людини режисери та продюсери отримують грунтуючись на ній.

На сайті acmodasi.com.ua є розділ «карта емоцій» https://www.acmodasi.com.ua/index.php?action=emo_map . За допомогою коротенької інструкції ви зможете легко створити свій вланий колаж, який автоматично прикріпиться до вашої анкети.

Дата публікації: 06 Березня 2019
Перегляди: 2306

Інші новини розділу

Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль
Стор:
1
Всі


Тетяна +2
29 Березня 2019 08:43

+1
Це те, що не потрібно нікому, а насамперед в акторській професії!)))
Стор:
1
Всі
.


Не пропусти кастинг!
Киев, від 18 до 30 років жінки , Оплачується

Киев, від 15 до 30 років ч. і ж. , Оплачується

Киев, від 20 до 40 років жінки , Оплачується

© ACMODASI, 2010 - 2020

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.