Украина

TFP – що це та кому вигідно

Новини: Статьи: TFP – що це та кому вигідно

Для  початку, уточним що саме означає ця абревіатура.

TFP – це взаємовигідна, некомерційна співпраця фотографів та моделей, сумісна творчість для поповнення портфоліо і реалізації нових ідей. TFP використовується, в першу чергу, для студійних зйомок, де необхідна серйозна журнальна ретуш.

При TFP використовують модельний реліз (розписка моделі, яка дає можливість фотографу використовувати фотографії) підписувати який потрібно обов’язково і краще всього це робити до зйомки. 

Щоб зацікавленість  у зйомці була взаємною, рівень всіх учасників повинен бути приблизно рівним (ідея, реквізит, зйомка, ретуш, оренда студії, візажист, перукар, декоратор, стиліст) – все це необхідно оплатити. При рівній зацікавленості учасників всі витрати діляться порівну, при нерівній – більшу частину оплачує більш зацікавлена сторона. 

Якщо ви не готові оплатити продакшн, а роботу ретушера збираєтеся скинути на фотографа, навіть не думайте його підганяти, адже заплановані проекти відкинуть вашу роботу  на другий план. Краще заздалегідь обговорити терміни готовності фотографій. 

Не варто працювати безкоштовно на рекламних зйомках та майстер-класах. Це комерція і не має нічого спільного з TFP. Просіть гонорар інакше вас просто використовуватимуть, адже реклама коштує грошей. Тобто  не працюйте там,  де на вас  заробляють, а вам за це не платять. Чим більше людей погоджується на такі умови, тим більше з’являється бажаючих не платити за роботу або давати чисто символічну винагороду.

Щоб уникнути зайвих розчарувань з обох сторін, моделі  та фотографу необхідно в першому ж листі вислати портфоліо та коротке резюме. 

І запам'ятайте: не редагуйте фотографії самостійно, не публікуйте їх в інтернеті в великому розмірі і не передавайте третім особам, щоб уникнути порушення авторських прав (без взаємної згоди фотографії використовувати не може ніхто). При публікації обов’язково вказуйте ім’я фотографа та інших учасників команди.
Дата публікації: 01 Березня 2019
Перегляди: 986

Інші новини розділу

Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль
Стор:
1
Всі


Андрей Дякун +3
18 Квітня 2019 15:22

+1
Сейчас к сожалению много фотографов пишет TFP, но са самом деле работают в коммерческом проекте или на заграничные сайты. Девушки особенно - будьте крайне осторожны в тематиках фотосессий, так как ваши фото могут потом обработать, дорисовать все что нужно и потом требовать за них выкуп. Внимательно ознакомтесь с проф деятельностью фотографа перед согласием на сьемку.
Удачных фотосессий!


Евгений Чистый +42
01 Березня 2019 21:20

+1
верно
Стор:
1
Всі
.


Не пропусти кастинг!
Киев, від 18 до 30 років жінки , Оплачується

Киев, від 15 до 30 років ч. і ж. , Оплачується

Киев, від 20 до 40 років жінки , Оплачується

© ACMODASI, 2010 - 2020

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.