Реаліті-шоу "Ваша Межа" ("Your Limit")

Реаліті-шоу "Ваша Межа" ("Your Limit")
Кастинг проводит
Информация скрыта от гостей Войти Присоединиться
Рейтинг нанимателя
33/100 подробнее
Тип объявления
Кастинг, ID: 76119
Тип проекта
Кастинги в реалити-шоу
Сроки кастинга
до 01 Мая 2021
Страна, город
Україна, Київ
Условия оплаты
$ Гонорар + роялти
Общие требования
18-35 лет, М/Ж 📷
Статус
Open Открытый кастинг
Поделиться

Описание проекта

У кінці травня стартують зйомки реаліті-шоу "Ваша Межа" ("Your Limit"). Зйомки відбудуться в Україні, Польші та Венесуелі.
Якщо Вам знайомі "Ігри Габара", Ви знаєте, що люди мають межу, в першу чергу - у своїй підсвідомості.
Реаліті-шоу "Останній герой", "Фактор страху", "Ігри Габара" - далеко не повний список, взятий до уваги авторами та сценаристами реаліті "Ваша Межа".
"Ваша Межа" ("Your Limit") - це шоу, в якому переможцем стане той, хто зможе перемогти власні страхи та комплекси.
17 учасників, 17 тижнів, 1 переможець, який отримає 10 тисяч долларів США та екстримальний тур-сафарі країнами Африки на двох . Учасники виконуватимуть різні завдання, що оголюватимуть їх страхи. Кожен з учасників намагатиметься знайти слабкі сторони інших, використовуючи підказки. Таким чином одні учасники створюватимуть завдання для інших. А допомагатиме їм у цьому Помічник - один з персонажів реаліті-шоу. Щотижня учасник, якій не зміг справитися з найбільшою кількістю завдань, залишатиме проект.
Учасники проживатимуть у апартаментах на території одного з комплексів відпочинку недалеко від Києва. На певному етапі сценарієм передбачено виїзд до Польші та Венесуели, тому усі учасники кастингу повинні мати дійсний закордонний паспорт. Планом передбачене 3-х разове харчування учасників проекту, медичне страхування, денне грошове забезпечення учасників у розмірі 300 грн, можливість відвідування маркету. Користування особистим телефоном та інші базові потреби (уточнювати під час кваліфікаційної розмови) - без обмежень.
На даний момент на фінальному етапі перемовини щодо реалізації прав на показ шоу з декількому закордонними компаніями та платформами, і українськими, тому основна мова на зйомках - українська, фінальні версії міститимуть декілька мов дубляжу (озвучки).
Кастинг проводитиметься у два етапи. Кастинг на Акмодасі - перший етап кастингу. Другий етап кастингу - особиста так звана кваліфікаційна розмова. Остаточне рішення по учасникам - 12 травня.

Условия оплаты

Кожен учасник матиме грошове забезпечення у розмірі 300 грн на добу на час участі у проекті. Кожен з учасників проекту отримає 0,5 % від продажу прав на трансляцію проекта та від реклами по формулі 0,5% * ((сума від реалізації прав на показ + реклами) : 17 * кількість тижнів участі гравця на шоу). Переможець шоу отримає додатково 10 тисяч долларів США та екстримальний тур-сафарі країнами Африки на двох.

Типажи

мужчины и женщины. от 18 до 35 лет

Отправить анкету!
Ссылка на кастинг: https://www.acmodasi.com.ua/c_76119.html
Кастинг просмотрели: 5970 раз(а).
Всего подано заявок: 264 шт.
Смотрите также: Кастинги Кастинги в реаліті шоу Кастинги Київ

Другие актуальные кастинги

Київ
0-100 лет, М/Ж
👁
951
0
🕒
27 Feb

Съемки в клипе

Кастинги в видеоклип $

Київ
15-45 лет, М/Ж 📷
👁
5574
71
🕒
27 Feb

ІОЗ 2 26февраля-1марта

Кастинги в сериал $

Київ
4-73 лет, М/Ж
👁
30406
309
🕒
22 Feb

ІОЗ 2

Кастинги в сериал $

Київ
4-73 лет, М/Ж
👁
4612
5
🕒
22 Feb
Київ
16-40 лет, М/Ж
👁
18616
9
🕒
21 Feb

© ACMODASI, 2010- 2021

Все права защищены.
Материалы (торговые марки, видео, изображения и тексты) находящиеся на этом сайте принадлежат их правообладателям. Запрещено публиковать любые материалы без предварительной договорённости с их владельцем. Администрация сайта не несёт ответственности за любую информацию размещённую на этом сайте третьими лицами.
При копировании текстовых и графических материалов (видео, изображения, скриншоты страниц) с этого сайта активная ссылка на сайт www.acmodasi.com.ua обязательно должна сопровождать такой материал.