Украина

Блоги -> Мысли вслух -> Мысли вслух

Мысли вслух

Ты просто будь сильной. Не верь пустым обещаниям и словам которые не имеют никакого смысла. Цени поступки и тех людей которые всячески пытаються быть в твоей жизни. Ты же знаешь, гнаться за теми кому ты не нужен это глупо. Время ведь идёт ,а ты до сих тратишь его на пустых людей.
И никогда не печалься, не показывай другим свою слабость иначе - прогнешся. Верь в мечты и реализовывай свои цели. Расставляй свои приоритеты и верь в то что впереди тебя ждёт хорошая жизнь,теплый и уютный дом,любимая книга,любимые люди и вся эта суета уйдет и начнётся счастье.
Опублікований:18 Лютого 2018 23:31
Перегляди:264 статистика
Коментарі:0
Популярність:1
Автор:
   Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль
RSS коментарі блогу


Не пропусти кастинг!
Киев, від 35 до 45 років ч. і ж. , Оплачується

Киев, від 25 до 30 років чоловіки , Оплачується

Киев, від 18 до 25 років жінки , Оплачується

© ACMODASI, 2010 - 2019

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.