Украина

Блоги -> Мысли вслух -> Моя думка))

Моя думка))

Мені здається, що кожна людина повинна особлива по своєму і в кожного свої таланти: хтось гарно співає, хтось танцює, а хтось гарно пише вірші. Сайт ACMODASI допомагає реалізувати свої мрії і саме в тому напрямку, який вам подобається


Опублікований:31 Жовтня 2018 09:22
Перегляди:865 статистика
Коментарі:2
Популярність:16
Автор:
   Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль
Стор:
1
Всі


Вячеслав Третьяков +42
05 Листопада 2018 11:57

+3
Не согласен я с Вами, Евгений : а я считаю, что КАЖДЫЙ человек по своему ОСОБЕННЫЙ. И, к тому же, - ПО СВОЕМУ. Максим Горький про талант: "Талант - это вера в себя, в свою силу." А Антон Чехов добавил: " Талант - это прежде всего труд". Но Роберт Шуман заметил: " Талант работает, а гений ТВОРИТ".
Творцов у нас много, работать только никто не хочет. Хотят: меньше работать, но больше ПОЛУЧАТЬ (или - ВОРОВАТЬ...) ( Вячеслав Третьяков).


Евгений Чистый +42
04 Листопада 2018 20:06

0
Не каждый человек по своему особенный. Талант, на самом деле редкость.
Стор:
1
Всі
.
RSS коментарі блогу


Не пропусти кастинг!
Киев, від 5 до 40 років ч. і ж. , Не оплачується

Вся Украина, від 25 до 50 років жінки , Оплачується

Киев, від 20 до 50 років ч. і ж. , Не оплачується

© ACMODASI, 2010 - 2020

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.