1 июня-международный день детей!

БЛОГ ЮРЭНЫЧА

Дорогие друзья!Поздравляю вас с праздником детей!Чем взрослее мы становимся,тем больше хочется побыть детьми!Никогда не поздно прожить своё счастливое детство!Так проживите его со своими детьми или внуками!С уважением,Юрий Мергель!

Опублікований:01 Червня 2016 15:08
Перегляди:1563 статистика
Коментарі:2
Популярність:13
Автор:

Коментарі
Коментарі
Парадокс в том, что актёр, будучи взрослым, битым жизнью человеком - должен оставаться ребёнком и глубоко в душе, и отчасти даже на поверхности.
Мало кому это дано.
А кому дано - жить с этим весьма непросто.
Это и дар, и крест.
Вот чудесный, глубокий фильм об актёре Викторе Сухорукове. Поглядите, не пожалеете -

" frameborder="0" allowfullscreen>

Я вважаю, що в цей день ми просто зобов'язані більше приділити часу власним дітям, племінникам,онукам, й звісно не забувати про тих дітей, в яких немає близьких, чи покинутих власними батьками,-відвідати дитячі будинки, притулки,й подарувати їм часточку радості,піклування,так потрібної їм ласки!Адже ми живемо в суспільстві серед таких дітей, а з часом-людей,тому просто зобов'язані це зробити!Хороше майбутнє нашого суспільства залежить саме від кожного з нас!
. RSS коментарі блогу

Зображення буде фізично видалено з нашого серверу і його неможливо буде відновити. Продовжити видалення?

© ACMODASI, 2010 - 2022

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено використовувати будь-які матеріали з цього сайту без попередньої домовленості з їх власником.
При копіюванні текстових і графічних матеріалів (відео, зображення, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.in обов'язково повинно супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.