Файне Місто 2018 (Кращий фестиваль)

Що ж друзі літо завершилося, але не для #ШоупроShow ....відпустка пройшла і ми повертаємося, щоб розповісти про те, що ми робили цього літа ... Почалося все з того , що ми захопилися ідеєю поїхати на фестиваль #FaineMisto. Тернопіль - відстань і квитки дорогі і ще палаткове містечко, а ще лінь потрібно подолати)) Час до початку фестивалю наближався, а ми не могли вирішити , що робити. Але за нас все вирішила доля.Ми взяли участь у розіграші квитків. Стосовно халяви нам не щастить, але все ж таки це сталося) Виграли 2 квиточки. Переможців було всього лише троє. Ми думали що це буде квиточок на один перший і не найкращий день. Але вдача знову нам усміхнулася)) ЦЕ були квитки на всі дні!... .. Валізи складені,шашлик куплений, настрій на висоті, 3 години і ми ТУТ… Ну що ж ФАЙНЕ МІСТО ми готові до пригод! Як все відбувалося дивіться самі... Якщо був на фестивалі, або хочеш поїхати став вподобайку))) Instagram: www.instagram.com/showproshow/ Facebook: www.facebook.com/Шоу-про-Show-119582822089944Опублікований:09 Жовтня 2018 12:17
Перегляди:949 статистика
Коментарі:0
Популярність:2
Автор:

Коментарі
Коментарі
RSS коментарі блогу

Зображення буде фізично видалено з нашого серверу і його неможливо буде відновити. Продовжити видалення?

© ACMODASI, 2010 - 2021

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено публікувати будь-які матеріали без попередньої домовленості з їх власником. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.
При копіюванні текстових і графічних матеріалів (відео, зображення, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинно супроводжувати такий матеріал.