З початківця до вершин акторської досконалості.

Все почалось не так давно, але і не вчора. Першим моїм досвідом стала участь звичайним глядачем програми "Україна має талант". Звичайно як завжди моїм завданням було спостерігати та виконувати команди помічників режисера щодо аплодисментів та різного роду емоцій. Так, все що відбувалось у залі здавалось таким не зрозумілим та в той же час не аби яким цікавим.)) Перемовини по радіозв'язку, робота оператора, художників та усіх тих інших, які забезпечували роботу знімального майданчику. Пройшов час, я набув навички, і від звичайного глядача до актора другого плану мене відокремлює тепер лише час, той час який відзначився моїм терпінням, моєю працею та бажанням йти далі. Мої друзі! До кожного успіх приходить по різному! Хто жадає головну роль з гарним гонораром, а для когось і в радість побувати в звичайній масовці. Знімальний майданчик - це інше життя! Я дякую долі за те, що в мене є можливість бути у місцях де вирує творчість, де важлива командна робота  де всі працюють на результат! Наберіться терпіння та будьте вимогливими до себе і у вас все вийде! Нехай щастить!

Опублікований:29 Липня 2019 22:23
Перегляди:372 статистика
Коментарі:0
Популярність:2
Автор:

Коментарі
Коментарі
RSS коментарі блогу

Зображення буде фізично видалено з нашого серверу і його неможливо буде відновити. Продовжити видалення?

© ACMODASI, 2010 - 2021

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено публікувати будь-які матеріали без попередньої домовленості з їх власником. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.
При копіюванні текстових і графічних матеріалів (відео, зображення, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинно супроводжувати такий матеріал.