Акторство

Я б напевно хотіла б пройти в кастинг школа. Це дуже цікавий серіал і повчальний. В тому сереалі є таке що відбувалось в моєму житті.

Там є люди можливо що в них в житті теж колись таке відбувалось. Цей серіал зроблений для того щоб підлітки розуміли що може відбуватися в школі  або в житті якщо не слухаєшся батьків чи викладачів.Для цього вони і створили такий цікавий і повчальний серіал . Наприклад я беру примітку з Вероніки(Ірини) Вона дуже добра.Ось серіал кінчився 1 сезон школи і не розумієш що далі робити до поки його не випустили 2 сезону . Чесно вам сказати мені подобається до не стями ні одного разу не пропустила серію.

Ось хотіла б можливо теж почастувати в 2 сезоні  можливо і пощастить.

А вам дякую що ви переглядаєте мій блог)))

Опублікований:04 Березня 2018 20:05
Перегляди:2218 статистика
Коментарі:9
Популярність:47
Автор:

Коментарі
Коментарі
Если ты хочешь именно в "Школа". то заполни анкетуhttps://casting.1plus1.ua/project/4034402....(это объявление на фейсбуке нашла))
А я вже потрапив у "Київ вдень та вночі" )
Походу в данном сериале здесь большинство уже снялись.
У меня там ответственная роль была - жадного переводчика, с текстом, импровизацией, погоней и рукоприкладством, обещали ещё пригласить, если мой персонаж опять появится в сценарии
А почему видео это не опубликовали в анкете?
Так ведь только в августе или сентябре выйдет 5 сезон
Сумно, що на таке лайно, як «Школа», злітаються діти, які ще не можуть відрізнити якісний медіа-продукт від бездарщини. Цей «серіал» будуть клепати і надалі, тому що середньостатистична аудиторія, як ви, це ХАВАЄ.
Артур, Полностью с вами согласен!
. RSS коментарі блогу

Зображення буде фізично видалено з нашого серверу і його неможливо буде відновити. Продовжити видалення?

© ACMODASI, 2010 - 2021

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Запрещено использовать любые материалы с этого сайта без предварительной договорённости с их владельцем.
При копіюванні текстових і графічних матеріалів (відео, зображення, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинно супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.