Украина

Блоги -> Прикольное -> Як дивні ідеї стають традиціями...

Як дивні ідеї стають традиціями...

Не обов`язково подорожувати, щоб побувати у інших країнах. З найкращою подругою Наташою маємо незвичну традицію.


Одного разу, я побачила у новинах, як футбольні фанати привезли на матч вирізану фігуру свого друга (у повний зріст), який не зміг прилетіли з ними, і всюди робили кумедні фото. Мені дуже сподобалася ця ідея. Згодом, коли моя найкраща подруга мала летіти у В`єтнам на півроку, щоб навчатися, я розповіла їй про задум та моє маленьке бажання. У результаті я отримала неймовірне привітання на свій День народження, де по фото вона розповіла, що я була з нею важливі для неї моменти, коли щось було серйозне, коли було страшно чи сумно, коли було круто і незабутньо. Моє фото об`їздило з нею ледве не весь В`єтнам, навіть побувало за 12 кілометрів від Китайського кордону.

У результаті така дивна ідея переросла у нашу традицію. Сьогодні я отримала фото мого фото на фоні краєвидів вже 5-ої країни. Цього разу це Чорногорія. Це чистий кайф мати таку традицію, адже кожного разу я зважаю на обставини за яких їде Наташа, і кожного разу не чекаю фото. Перша країна була В`єтнам, іншого разу я отримала фото мого фото на фоні Ейфелевої вежі та Парижу www.instagram.c.../p/BeskH-ABPZO/ , після я пообіцяла, що до третьої країну поїду з нею особисто, і ми відсвяткували День народження подруги у Швеції. Пізніше, традиція з фото продовжила своє життя, і у мене з`явилися різдвяні листівки на фоні новорічної ялинки в Австрії    www.instagram.com/p/BsU_fJ7DhDB/  ;    , потім посеред зими Єгипет, а вже сьогодні - це Чорногорія.


І серед своїх знайомих і не знайомих, такої традиції я не зустрічала.

А які незвичайні традиції є у Вас?
Опублікований:20 Вересня 2019 20:41
Перегляди:496 статистика
Коментарі:1
Популярність:8
Автор:
   Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль
Стор:
1
Всі


Анжеліка Оніщук 0
20 Вересня 2019 20:49

0
Дуже крута ідея!)) Ви надихаєте!))) У яких країнах вдалося побувати з фотографією подруги?)
Стор:
1
Всі
.
RSS коментарі блогу


Не пропусти кастинг!
Киев, від 18 до 24 років ч. і ж. , Оплачується

Киев, від 34 до 45 років ч. і ж. , Оплачується

Киев, від 18 до 45 років ч. і ж. , Не оплачується

© ACMODASI, 2010 - 2020

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.