У пошуках розвитку!

Вперше потрапив на цей сайт, розкажіть будь ласка, як не втратити свій шанс отримати чудовий досвід у різного роду зйомках...поділіться досвідом як ви починали) дякую!

Опублікований:03 Квітня 2018 21:03
Перегляди:1525 статистика
Коментарі:1
Популярність:11
Автор:

Коментарі
Коментарі
У мене досвід не надто багатий, я на сайті всього місяців два, хоча я вже встигла побувати на зйомках.

Базові поради, як то: загрузити професійні фотографії, додати опис, спеціалізацію і т. д. вам уже не потрібні. По наповненню анкети ви вже обійшли більшість анкет.

Поради по просуванню на сайті: будьте відкритим. Читайте блоги. Коментуйте їх щиро. Як я це роблю зараз. Пишіть блоги самі, якщо маєте до цього хист, або просто бажаєте поділитися із людьми чимось цікавим. Блоги не обов'язково мають стосуватся кастингів. Почитайте умови. Теми доволі вільні. Це збільшить поток людей на вашу анкету і підніме вас в рейтингу. Не забувайте також ставити "+" коментарям, що вам подобаються.

У вас є можливість продивлюватися анкети інших людей. Як я і говорила, будьте відкриті емоціям. Сподобалося фото - нажміть знизу зправа від фото і поставте 10+ цьому фото. Або всій анкеті цілком (знизу справа від анкети). Не соромтесь коментувати анкети. Люди будуть відповідати вам тим же.

Кожен день пролистуйте нові кастинги. Це, звичайно, головна умова отримання роботи. Подавайте заявки на свої типажі, коротко додавши від себе пару слів (вітання, чому ви подаєте заявку, побажання гарного дня). Контактні данні є в анкеті, писати їх не треба.

Удачі вам!
. RSS коментарі блогу

Зображення буде фізично видалено з нашого серверу і його неможливо буде відновити. Продовжити видалення?

© ACMODASI, 2010 - 2021

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено публікувати будь-які матеріали без попередньої домовленості з їх власником. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.
При копіюванні текстових і графічних матеріалів (відео, зображення, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинно супроводжувати такий матеріал.