(Ziyang Wang)

Тут мало бути фото (Ziyang Wang), але його у нас немає :(
Роботи
Co-Writer (1),
День народження
Немає даних

(Ziyang Wang) - відомий з робіт у таких проектах: «Hot Pot Artist» (2025), «火锅艺术家» (2025),

Ван Цзиян – китайський сценарист.

Найбільш значущі роботи (Ziyang Wang)

火锅艺术家 постер
Co-Writer


Вся фільмографія (Ziyang Wang)
Яка роль (Ziyang Wang) вам запам'яталася?
Щоб залишити коментар, увійдіть або зареєструйтеся. Реєстрація безкоштовна!

© ACMODASI, 2010 -2026

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено використовувати будь-які матеріали з цього сайту без попередньої домовленості з їх власником.
При копіюванні текстових та графічних матеріалів (відео, зображення, тексти, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково має супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.