(Saylor Creswell)

Тут мало бути фото (Saylor Creswell), але його у нас немає :(
Роботи
День народження
1939-11-18

(Saylor Creswell) - відомий з робіт у таких проектах: «Wind» (1992), «Wind» (1992),

Сейлор Кресвелл був актором, відомим за ролями у фільмах «Вітер» (1992) та «Чатні попкорн» (1999). Його дружиною була Памела Скофілд.

Найбільш значущі роботи (Saylor Creswell)

Wind постер
Wind 1992
Butler


Вся фільмографія (Saylor Creswell)
Що ви думаєте про (Saylor Creswell)?
Щоб залишити коментар, увійдіть або зареєструйтеся. Реєстрація безкоштовна!

© ACMODASI, 2010 -2026

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено використовувати будь-які матеріали з цього сайту без попередньої домовленості з їх власником.
При копіюванні текстових та графічних матеріалів (відео, зображення, тексти, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково має супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.