(Daiki Ishida)

Тут мало бути фото (Daiki Ishida), але його у нас немає :(
Роботи
День народження
Немає даних

(Daiki Ishida) - відомий з робіт у таких проектах: «Manhunt» (2017), «追捕» (2017),

Дайкі Ішіда – актор, каскадер та експерт з самурайських рухів, відомий завдяки ролям у серіалах «Шогун» (2024) та «Токійський вайc» (2022).

Найбільш значущі роботи (Daiki Ishida)

Шьоґун постер
Gray Samurai Servant
Оцініть гру актора
Поліція Токіо постер
Rival Yakuza
Оцініть гру актора
追捕 постер
追捕 2017
Tenjin's Killer
Оцініть гру актора


Вся фільмографія (Daiki Ishida)
У якому фільмі (Daiki Ishida) зіграв найкраще?
Щоб залишити коментар, увійдіть або зареєструйтеся. Реєстрація безкоштовна!

© ACMODASI, 2010 -2026

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено використовувати будь-які матеріали з цього сайту без попередньої домовленості з їх власником.
При копіюванні текстових та графічних матеріалів (відео, зображення, тексти, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково має супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.