(Shaw Taylor)

Тут мало бути фото (Shaw Taylor), але його у нас немає :(
Роботи
День народження
1924-10-26

(Shaw Taylor) - відомий з робіт у таких проектах:

Ерік Стенлі Тейлор MBE (26 жовтня 1924 – 17 березня 2015), відомий під псевдонімом Шо Тейлор, був британським актором і телеведучим, найбільш відомим як ведучий багаторічної п'ятихвилинної кримінальної програми Police 5.

Найбільш значущі роботи (Shaw Taylor)

Ashes to Ashes постер
Ashes to Ashes 2008–2010
Роль: грає самого себе, епізодів: 1
Оцініть гру актора
New Scotland Yard постер
New Scotland Yard 1972–1974
Роль: грає самого себе, епізодів: 1
Оцініть гру актора
Романі Джонс постер
Роль: грає самого себе, епізодів: 1
Оцініть гру актора


Вся фільмографія (Shaw Taylor)
Що ви думаєте про (Shaw Taylor)?
Щоб залишити коментар, увійдіть або зареєструйтеся. Реєстрація безкоштовна!

© ACMODASI, 2010 -2026

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено використовувати будь-які матеріали з цього сайту без попередньої домовленості з їх власником.
При копіюванні текстових та графічних матеріалів (відео, зображення, тексти, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково має супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.