(Roslyn Di Sisto)

Тут мало бути фото (Roslyn Di Sisto), але його у нас немає :(
Роботи
Colorist (1),
День народження
Немає даних

(Roslyn Di Sisto) - відомий з робіт у таких проектах: «Anxious.» (2024), «Anxious.» (2024),

Рослін Ді Сісто – колористка, відома своєю роботою з провідними брендами та музичними виконавцями у всьому світі. До портфоліо Рослін входять одні з найзнаковіших музичних відеокліпів сучасності, зокрема "Hotline Bling" Дрейка та численні колаборації з музичною іконою Тейлор Свіфт, включаючи кліп "Anti-Hero", відзначений нагородою VMA. Рослін співпрацювала з великою кількістю топових брендів, таких як Nike, Adidas, Coca-Cola, McDonald’s, Budweiser, BMW, брала участь у декількох рекламних кампаніях до Супербоулу, а також стала володаркою бронзового лева Каннського фестивалю. Роботи Рослін були відзначені AICP за найкращу кольорокорекцію, що підкреслює її талант та внесок у галузь. Її портфоліо включає роботи над ігровими та телевізійними серіалами, демонструючи її універсальність як у короткому, так і у довгому форматі.

Найбільш значущі роботи (Roslyn Di Sisto)

Anxious. постер
Anxious. 2024
Colorist


Вся фільмографія (Roslyn Di Sisto)
Що ви думаєте про (Roslyn Di Sisto)?
Щоб залишити коментар, увійдіть або зареєструйтеся. Реєстрація безкоштовна!

© ACMODASI, 2010 -2026

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено використовувати будь-які матеріали з цього сайту без попередньої домовленості з їх власником.
При копіюванні текстових та графічних матеріалів (відео, зображення, тексти, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково має супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.