(Jeff Rich)

Тут мало бути фото (Jeff Rich), але його у нас немає :(
Роботи
День народження
1953-06-08

(Jeff Rich) - відомий з робіт у таких проектах:

Джеффрі Денніс Річ (народився 8 червня 1953 року) — англійський рок-барабанщик, найбільш відомий завдяки грі в гурті Status Quo з 1985 по 2000 рік.

Річ народився в Хакні, Лондон, і навчався в загальноосвітній школі Аптон-Хаус, під час навчання в якій він виступав в опері «Тоска» в Королівському театрі Ковент-Гарден.

У серпні 1986 року Річ допомагав гурту Def Leppard, граючи разом із Ріком Алленом, який втратив ліву руку в автокатастрофі в грудні 1984 року. Однак під час розігрівочного туру гурту по Ірландії Річ пропустив один концерт, і решта учасників гурту зрозуміли, що Аллен може грати на барабанах самостійно. Раніше Річ грав у гуртах Stretch, Judie Tzuke та Climax Blues Band. Наприкінці 1985 року він замінив Піта Кірчера у Status Quo. У квітні 2000 року він залишив гурт, посилаючись на виснаження та сімейні зобов'язання. Його замінив на барабанах Метт Летлі.

Після виходу зі Status Quo Річ відвідував школи по всій Великій Британії, проводячи майстер-класи з гри на барабанах та перкусії. Також Річ грає в Stealer — триб’ют-бенді гурту Free.

Джерело: Стаття «Jeff Rich» з англійської Вікіпедії, ліцензія CC-BY-SA 3.0.

Найбільш значущі роботи (Jeff Rich)

Les Nuls, l'émission постер
Оцініть гру актора
Sacrée soirée постер
Self - Status Quo
Оцініть гру актора
Champs-Elysées постер
Self - Status Quo
Оцініть гру актора


Вся фільмографія (Jeff Rich)
Яка роль (Jeff Rich) вам запам'яталася?
Щоб залишити коментар, увійдіть або зареєструйтеся. Реєстрація безкоштовна!

© ACMODASI, 2010 -2026

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено використовувати будь-які матеріали з цього сайту без попередньої домовленості з їх власником.
При копіюванні текстових та графічних матеріалів (відео, зображення, тексти, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково має супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.