(Michael Laurence)

Тут мало бути фото (Michael Laurence), але його у нас немає :(
Роботи
День народження
1919-04-07

(Michael Laurence) - відомий з робіт у таких проектах: «Othello» (1951), «Othello» (1951),

Майкл Лоренс народився 7 квітня 1919 року в Дубліні, Ірландія, як Майкл Лоренс Кларк. Він був актором. Помер 19 листопада 1988 року в Нью-Йорку, Нью-Йорк, США.

Найбільш значущі роботи (Michael Laurence)

Othello постер
Othello 1951
Michael Cassio
Оцініть гру актора


Вся фільмографія (Michael Laurence)
Що ви думаєте про (Michael Laurence)?
Щоб залишити коментар, увійдіть або зареєструйтеся. Реєстрація безкоштовна!

© ACMODASI, 2010 -2026

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено використовувати будь-які матеріали з цього сайту без попередньої домовленості з їх власником.
При копіюванні текстових та графічних матеріалів (відео, зображення, тексти, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково має супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.