Ацусі Ікарія (Atsushi Ikariya) - Фільмографія

Мобільна броня Ґандам: GQuuuuuuX постер
Головний аніматор
Кайджю номер 8 постер
Режисер анімації, Головний аніматор
Підземелля смакоти постер
Головний аніматор
Уявне постер
Уявне 2023
Головний аніматор
Іржоїд Біско постер
Storyboard Artist, Series Director, Режисер, Головний аніматор, Режисер анімації, Character Designer
Зоряні війни: Видіння постер
Головний аніматор
Євангеліон: 3.0+1.0 Одного разу постер
Головний аніматор
Магічна битва постер
Головний аніматор
ID: Вторгнення постер
Prop Designer, Режисер, Character Designer, Supervising Animation Director
Сага про Вінланд постер
Головний аніматор
Досьє Лорда Ель-Мелоя ІІ постер
Головний аніматор
コードギアス 復活のルルーシュ постер
Головний аніматор
Бетмен-ніндзя постер
Анімація
Доля/Ніч битви: Дотик небес. Частина 1: Віща квітка постер
Character Designer, Головний аніматор, Другий режисер
日本アニメ(ーター)見本市 постер
Storyboard Artist, Головний аніматор, Character Designer, Режисер анімації
Доля/Ніч битви: Світ нескінченних клинків постер
Character Designer, Режисер анімації, Supervising Animation Director, Головний аніматор
Тераформування постер
Character Designer, Supervising Animation Director
Вбивця Акаме! постер
Storyboard Artist, Режисер
Патема догори дриґом постер
Головний аніматор
РІЖ РУБАЙ постер
Головний аніматор
Хал постер
Хал 2013
Головний аніматор
Атака титанів постер
Головний аніматор
Сатана на підробітку!! постер
Supervising Animation Director, Character Designer
Євангеліон: 3.33 Ти (не) зміниш постер
Головний аніматор
Йормунґанд постер
Головний аніматор
Доля/Початок постер
Режисер анімації, Character Designer, Головний аніматор
Дюрарара!! постер
Головний аніматор
Євангеліон: 2.22 Ти (не) пройдеш постер
Головний аніматор
Євангеліон: 1.11 Ти (не) самотній постер
Головний аніматор
Ґуррен Лаґанн постер
Головний аніматор
Код Ґіасс: Повстання Лелуша постер
Головний аніматор
シュヴァリエ 〜Le Chevalier D'Eon〜 постер
Головний аніматор
Ерґо Проксі постер
Головний аніматор
Еврика 7: Псалми планет постер
Головний аніматор
Наруто постер
Головний аніматор
У якому фільмі Ацусі Ікарія (Atsushi Ikariya) зіграв найкраще?
Щоб залишити коментар, увійдіть або зареєструйтеся. Реєстрація безкоштовна!

© ACMODASI, 2010 -2026

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено використовувати будь-які матеріали з цього сайту без попередньої домовленості з їх власником.
При копіюванні текстових та графічних матеріалів (відео, зображення, тексти, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково має супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.