(Ralph Andrews)

Тут мало бути фото (Ralph Andrews), але його у нас немає :(
Роботи
Creator (3),
День народження
1927-12-17

(Ralph Andrews) - відомий з робіт у таких проектах:

Ральф Геррік Ендрюс був американським телевізійним продюсером, найбільш відомим як творець ігрового шоу 1960-х років «You Don't Say!», ігрового шоу 1970-х «Celebrity Sweepstakes» та оригінальної версії «Lingo» 1987 року.

Найбільш значущі роботи (Ralph Andrews)

Лінго постер
Лінго 2023
Creator
Lingo постер
Lingo 2019
Creator
Lingo 1989
Creator


Вся фільмографія (Ralph Andrews)
Що ви думаєте про (Ralph Andrews)?
Щоб залишити коментар, увійдіть або зареєструйтеся. Реєстрація безкоштовна!

© ACMODASI, 2010 -2026

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено використовувати будь-які матеріали з цього сайту без попередньої домовленості з їх власником.
При копіюванні текстових та графічних матеріалів (відео, зображення, тексти, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково має супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.