(Stewart Faichney)

Тут мало бути фото (Stewart Faichney), але його у нас немає :(
Роботи
День народження
1946-04-15

(Stewart Faichney) - відомий з робіт у таких проектах: «Snapshot» (1979), «Snapshot» (1979),

Стюарт Фейчні (15 квітня 1946 року – 15 липня 2023 року) був австралійським актором, письменником, продюсером та кастинг-директором.

Найбільш значущі роботи (Stewart Faichney)

The Flying Doctors постер
Оцініть гру актора
Carson's Law постер
Reardon
Оцініть гру актора
Snapshot постер
Snapshot 1979
Peter
Оцініть гру актора


Вся фільмографія (Stewart Faichney)
У якому фільмі (Stewart Faichney) зіграв найкраще?
Щоб залишити коментар, увійдіть або зареєструйтеся. Реєстрація безкоштовна!

© ACMODASI, 2010 -2026

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено використовувати будь-які матеріали з цього сайту без попередньої домовленості з їх власником.
При копіюванні текстових та графічних матеріалів (відео, зображення, тексти, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково має супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.