Жінка-кішка - команда, знімальна група

Вся команда, знімальна група фільму "Жінка-кішка"
Catwoman (2004)
Хронометраж: 1:44 (104 хв)
Жінка-кішка - TMDB рейтинг
4.6/10
3210
Жінка-кішка - IMDB рейтинг
3.4/10
124189

Знімальна група

Режисер

Фото Пітоф #75152

Пітоф

Pitof
Режисер

Продюсер

Виконавчий продюсер

Фото Брюс Берман #9397Фото Брюс Берман #66796

Брюс Берман

Bruce Berman
Виконавчий продюсер
Фото Михайло Услан #14347Фото Михайло Услан #14348

Михайло Услан

Michael Uslan
Виконавчий продюсер

Бенджамін Мельникер

Benjamin Melniker
Виконавчий продюсер

Майкл Фоттрелл

Michael Fottrell
Виконавчий продюсер

Роберт Кірбі

Robert Kirby
Виконавчий продюсер

Кастинг-директор

Фото Джон Папсидера #3035

Джон Папсидера

John Papsidera
Кастинг-директор

Монтаж

Арт-директор

Ден Германсен

Dan Hermansen
Арт-директор

Дон Маколі

Don MacAulay
Арт-директор

Frank Varela
Арт-директор

Художній керівник

Фото Пастух Франкель #17603

Пастух Франкель

Shepherd Frankel
Художній керівник

Дизайн костюмів

Ангус Страті

Angus Strathie
Дизайн костюмів

Каскадер

Фото Зої Белл #19873Фото Зої Белл #19874Фото Зої Белл #19875

Зої Белл

Zoë Bell
Каскадер
Фото  #70170Фото  #70171

James Bamford
Каскадер
Фото Ешлі Ерл #26692

Ешлі Ерл

Ashlea Earl
Каскадер
Фото  #29042

Rikki Gagne
Каскадер
Фото Рік Пірс #26698

Рік Пірс

Rick Pearce
Каскадер
Фото Я.Й.Макаро #21589

Я.Й.Макаро

J.J. Makaro
Каскадер

David Mylrea
Каскадер

Виробничий дизайн

Фото Білл Бжескі #873Фото Білл Бжескі #280231

Білл Бжескі

Bill Brzeski
Виробничий дизайн

Постановник трюків

Фото Стів М. Девісон #20036

Стів М. Девісон

Steve M. Davison
Постановник трюків

Другий режисер

Фото Стів М. Девісон #20036

Стів М. Девісон

Steve M. Davison
Другий режисер

Декоратор

Carol Lavallee
Декоратор

Гример

Gracie Atherton
Гример

Ключовий гример

Jayne Dancose
Ключовий гример

Звукорежисер дубляжу

Девід Е. Кемпбелл

David E. Campbell
Звукорежисер дубляжу

Грег Рудлофф

Gregg Rudloff
Звукорежисер дубляжу

Джон Т. Рейц

John T. Reitz
Звукорежисер дубляжу

Композитор оригінальної музики

Фото Клаус Бадельт #17780Фото Клаус Бадельт #17781

Клаус Бадельт

Klaus Badelt
Композитор оригінальної музики

Керівник відділу виробництва

Stewart Bethune
Керівник відділу виробництва

Сопродюсер

Керівник виробництва

Ніколас Штерн

Nicolas Stern
Керівник виробництва

Помічник продюсера

Ед Джонс

Ed Jones
Помічник продюсера

Marc Resteghini
Помічник продюсера

Оркестрант

Брюс Фаулер

Bruce Fowler
Оркестрант

Костюмер

Michael Bethune
Костюмер

Другий асистент режисера

Фото  #75783

Catherine Kretz
Другий асистент режисера
Фото  #75784

Kristie Sills
Другий асистент режисера

Каскадер-дублер

Kim Floyd
Каскадер-дублер

Оператор-постановник

Фото Тьєррі Арбогаст #7417Фото Тьєррі Арбогаст #7418

Тьєррі Арбогаст

Thierry Arbogast
Оператор-постановник

Пілот

Jim Filippone
Пілот

Музика

Оператор

Стедікам-Оператор

Девід Кроун

David Crone
Стедікам-Оператор

Костюмер

Marnie Ander
Костюмер

Координатор костюмерів

Ден Бронсон

Dan Bronson
Координатор костюмерів

Редактор звукових ефектів

Фото Бо Бордерс #4478

Бо Бордерс

Beau Borders
Редактор звукових ефектів

Еддісон Тіг

Addison Teague
Редактор звукових ефектів

Дж. Р. Граббс

J.R. Grubbs
Редактор звукових ефектів

Помічник арт-директора

Mira Caveno
Помічник арт-директора

Property Master

Tyler Patton
Property Master

Керівник візуальних ефектів

Фото Крейг Баррон #12386

Крейг Баррон

Craig Barron
Керівник візуальних ефектів

Керуючий звуковий редактор

Річард Гімни

Richard Hymns
Керуючий звуковий редактор

Супервайзер сценарію

Крістіна Вейгман

Cristina Weigmann
Супервайзер сценарію

Електрик

Set Costumer

Patti Bishop
Set Costumer

Aerial Director of Photography

Ганс Б'єрно

Hans Bjerno
Aerial Director of Photography

Перукар

James D. Brown
Перукар

Special Effects Coordinator

Greg Curtis
Special Effects Coordinator

Фотограф

Animation Supervisor

Том Гіббонс

Tom Gibbons
Animation Supervisor

Продюсер візуальних ефектів

Paloma Añoveros
Продюсер візуальних ефектів

Перший помічник режисера

Стів Дантон

Steve Danton
Перший помічник режисера

Textile Artist

Anthea Mallinson
Textile Artist

Assistant Costume Designer

Кортні Деніел

Courtney Daniel
Assistant Costume Designer

Chief Lighting Technician

David Tickell
Chief Lighting Technician

Bruno Bittner
Chief Lighting Technician

Driver

Dave Miller
Driver

Boom Operator

Jon Lavender
Boom Operator

Сценарій

Set Designer

Chris Beach
Set Designer

First Assistant Editor

Carolle Alain
First Assistant Editor

Foley Artist

Sound Designer

Construction Coordinator

Charles Leitrants
Construction Coordinator

Location Scout

Mark Gamache
Location Scout

Art Department Coordinator

Шерон Томпсон

Sharon Thompson
Art Department Coordinator

Редактор діалогів

Єва Штомпке

Ewa Sztompke
Редактор діалогів

Assistant Editor

Кейт Берд

Kate Baird
Assistant Editor

Best Boy Grip

Michael Cox
Best Boy Grip

Art Department Assistant

Пітер Очотта

Peter Ochotta
Art Department Assistant

Lighting Technician

Foley Editor

Rigging Grip

Transportation Coordinator

Scott Irvine
Transportation Coordinator

Compositing Supervisor

Головний технік

Kevin Black
Головний технік

Location Manager

Енн Губі

Ann Goobie
Location Manager

Технік

Dan Brodhead
Технік

Dolly Grip

Robert L. O'Hara
Dolly Grip

Assistant Property Master

Brian Epp
Assistant Property Master

Key Hair Stylist

Leadman

Key Rigging Grip

Assistant Location Manager

Tristan Daoussis
Assistant Location Manager

Set Production Assistant

Ann Shimabukuro
Set Production Assistant

Second Second Assistant Director

Susan E. Walter
Second Second Assistant Director

Seamstress

Petra Bergholz
Seamstress

Carpenter

Derek Del Puppo
Carpenter

Художник

Derek Bobroff
Художник

Special Effects

Kirk Douglas
Special Effects

Story

Characters

Music Supervisor

Dawn Soler
Music Supervisor

Casting Assistant

J. McKenzie Moore
Casting Assistant

James McKenzie Moore
Casting Assistant

Special Effects Technician

Райан Арндт

Ryan Arndt
Special Effects Technician

Foley Mixer

Third Assistant Director

Production Accountant

Chris Furia
Production Accountant

Casting Associate

Errin Lally
Casting Associate

Sculptor

Brent Gloeckler
Sculptor

Світлооператор

Brian Bartolini
Світлооператор

Music Editor

Daryl B. Kell
Music Editor

Production Sound Mixer

Роб Янг

Rob Young
Production Sound Mixer

ADR Mixer

Video Assist Operator

Storyboard Artist

Фото  #147265Фото  #147266Фото  #147267

Kasia Adamik
Storyboard Artist

First Assistant Camera

Cam North
First Assistant Camera

Special Effects Assistant

Douglas W. Beard
Special Effects Assistant

Additional Music

Conductor

Colorist

Jonathan Malden
Colorist

Post Production Supervisor

Sean Wimmer
Post Production Supervisor

Researcher

Greg Abbas
Researcher

Digital Intermediate Colorist

Марк Дінікола

Mark Dinicola
Digital Intermediate Colorist

Conceptual Illustrator

Дарек Гоголь

Darek Gogol
Conceptual Illustrator

Stand In

Production Assistant

Eric Desaulniers
Production Assistant

Sound Assistant

Andy Bishop
Sound Assistant

Assistant Makeup Artist

Naomi Bakstad
Assistant Makeup Artist

Unit Publicist

Production Coordinator

Dave Massicotte
Production Coordinator

Visual Effects Coordinator

Кріс Андерсон

Chris Anderson
Visual Effects Coordinator

Visual Effects Editor

Visual Effects

Payroll Accountant

Irena Dargenio
Payroll Accountant

CG Supervisor

Sebastien Dostie
CG Supervisor

ADR Editor

ADR Supervisor

Extras Casting

Rigging Gaffer

Assistant Accountant

Costume Coordinator

Sandra J. Blackie
Costume Coordinator

Assistant Production Coordinator

Janet Glowa
Assistant Production Coordinator

Malika R. Cohen
Assistant Production Coordinator

Key Production Assistant

Vincent Dela Luna
Key Production Assistant

Construction Buyer

John G. Anderson
Construction Buyer

Sound Recordist

Security

Terence Chase
Security

Second Assistant Camera

Álex Martínez
Second Assistant Camera

Choreographer

Debra Brown
Choreographer

Dialect Coach

Julie Adams
Dialect Coach

Visual Effects Art Director

Річард Кідд

Richard Kidd
Visual Effects Art Director

Motion Capture Artist

Гарі Робертс

Gary Roberts
Motion Capture Artist

Executive In Charge Of Production

Фото Раві Д. Мехта #75782

Раві Д. Мехта

Ravi D. Mehta
Executive In Charge Of Production

Lighting Artist

Jason McKinnon
Lighting Artist

Matte Painter

Scott Brisbane
Matte Painter

Matchmove Supervisor

Chris Paizis
Matchmove Supervisor

Rotoscoping Artist

Kyle Obley
Rotoscoping Artist

Transportation Captain

Девід Холм

David Holm
Transportation Captain

Wigmaker

Title Designer

Фото Гарсон Ю #15434

Гарсон Ю

Garson Yu
Title Designer

Animal Coordinator

Бун Нарр

Boone Narr
Animal Coordinator

Пол Джаспер

Paul Jasper
Animal Coordinator

Sound Editor

First Assistant Accountant

Річард Кастро

Richard Castro
First Assistant Accountant

Set Medic

Ahmed Saker
Set Medic

Music Producer

Costume Illustrator

Carlos Rosario
Costume Illustrator

Head of Production

Francois Garcia
Head of Production

Foley Recordist

Location Production Assistant

Josh Pickens
Location Production Assistant

Craft Service

Зара Чун

Zarah Chun
Craft Service

Negative Cutter

Мо Генрі

Mo Henry
Negative Cutter

Roto Supervisor

Justin Graham
Roto Supervisor

Set Buyer

Files Wicken
Set Buyer

I/O Manager

Vicki Wong
I/O Manager

Додаткова камера

Todd McMullen
Додаткова камера

Assistant Chief Lighting Technician

Richard Boisvert
Assistant Chief Lighting Technician

Software Engineer

Brian W. Smith
Software Engineer

Layout

Makeup Effects

Score Engineer

Creative Producer

Marine Coordinator

Jason Crosby
Marine Coordinator

Digital Compositors

Jared Barber
Digital Compositors

Second Assistant Production Coordinator

Фото  #147268Фото  #147269Фото  #147270Фото  #147271

Micah Kelpin
Second Assistant Production Coordinator

Systems Administrators & Support

Шон Волбрідж

Shawn Wallbridge
Systems Administrators & Support

I/O Supervisor

Sequence Leads

Transportation Co-Captain

Jeff Budnick
Transportation Co-Captain

Production Illustrator

Warren Flanagan
Production Illustrator

Sound Design Assistant

Ді Селбі

Dee Selby
Sound Design Assistant

Paint Coordinator

Ken Wells
Paint Coordinator

Playback Coordinator

Darren Robertson
Playback Coordinator

Prosthetic Supervisor

Executive In Charge Of Post Production

Даніель Р. Чавес

Daniel R. Chavez
Executive In Charge Of Post Production

On Set Props

Claudio Palavecino
On Set Props

Software Team Lead

Andrew Pearce
Software Team Lead
Вам сподобався фільм?
Наші сторінки у соц. мережах

© ACMODASI, 2010 - 2024

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено використовувати будь-які матеріали з цього сайту без попередньої домовленості з їх власником.
При копіюванні текстових та графічних матеріалів (відео, зображення, тексти, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково має супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.