Все буде Україна!

Любі українці!

Зараз нелегкий час для нашої країни. Російська агресія принесла біду та тугу нашому народу.

Команда ACMODASI - це кияни, які працювали у рідному місті до загарбницького вторгнення РФ. Всі прибутки з російського сайту  ACMODASI, на період воєнного стану, будуть направлятися на допомогу ЗСУ. Всі податки з початку роботи сайту (починаючи з 2010 року й до нині) сплачувалися й надалі сплачуватимуться тільки в бюджет України.

Наразі, важливо триматися разом та допомагати один одному, рідним, друзям, сусідам, всім українцям.

Будь ласка, тримайтеся

Ми віримо в нашу перемогу. Віримо в ЗСУ та один в одного.  Разом до перемоги! Слава Україні!

З повагою, команда ACMODASI Україна

Дата поста 19 Березня 2022