Вітаємо з Новим 2021 Роком!

Минулий рік для багатьох був не простим, але ми змогли оцінити, що для нас найважливіше в житті.

Бережіть себе та своїх близьких.

Вірте у свої мрії. Досягайте мети та ніколи не сумнівайтесь у своїх силах.

Команда ACMODASI бажає вам  щастя, удачі, досягнень у професійній сфері та справжніх друзів поруч.

З Новим Роком!!!

Дата поста 31 Грудня 2020

Автор Alex Admin

© ACMODASI, 2010 - 2021

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено публікувати будь-які матеріали без попередньої домовленості з їх власником. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.
При копіюванні текстових і графічних матеріалів (відео, зображення, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинно супроводжувати такий матеріал.