A1 Telecom

A1 Telecom
Діяльність
Промоушен або event агентство
Регіон
Worldwide
Рік заснування
0
E-mail
Скрыто от гостей.
Адреса офісу
Телефон
Сайт
Event агентство «A1 telecom» – это лидер столичного рынка по вопросам организации праздников, а также торжественных и корпоративных мероприятий. Если вам требуется качественное проведение знакового события в вашей жизни, помощь в планировании вечеринок или деловых встреч с бизнес-партнёрами, тогда наша ивент компания – именно то, что нам нужно. Обращаясь в наше агентство по организации праздников, вы можете рассчитывать на всеобъемлющую поддержку в создании сценария, графика проведения и других аспектов вашего торжества.

Обговорення / Відгуки про "A1 Telecom"

Коментарі

© ACMODASI, 2010 - 2021

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Заборонено публікувати будь-які матеріали без попередньої домовленості з їх власником. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.
При копіюванні текстових і графічних матеріалів (відео, зображення, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинно супроводжувати такий матеріал.