Зміна правил щодо кастингів в проекти

Любі друзі!

За вашим побажанням ми змінили деякі правила сайту.

Тепер на сайті ACMODASI заборонені кастинги і будь-які інші пропозиції зйомок в проекти «Ню», будь-які зйомки еротичного характеру та інші занадто відверті сцени.

Винятком є ​​зйомки в художніх, короткометражних і документальних фільмах, де оголення художньо виправдано в сценах із загальним хронометражем, що не перевищують 5% від хронометражу картини.

Фото і відео зйомки в білизні допустимі тільки для рекламних проектів.

Якщо на нашому сайті через кастинг або в особистому повідомленні, вам надходять пропозиції, які порушують правила сайту - натисніть кнопку Скарга і опишіть ситуацію.

Ми стараємось для вас, дякуємо, що ви з нами!

З повагою,

Адміністрація ACMODASI