Украина

Блоги -> Мысли вслух -> Що думаєте?

Блог Ярослава Волчанська

Що думаєте?

Як не дивно, зазвичай найвідданіші борці за це право і є найбільшою перешкодою на шляху до одержання позитивних результатів. 

Я маю на увазі феміністичний рух, який охопив майже всю Європу, країни Америки і продовжує просуватись світом. Рух, що прагнув підвищити статус жінки в суспільстві почав руйнувати статеві межі, і стає все більше схожим на показний піар, ніж на реальну боротьбу. Хіба не дивно у 21 столітті голим тілом змушувати поважати себе?

 Одяг чоловічого стилю – так, короткі зачіски – так, чоловічі професії –так, бажання реалізуватись в кар’єрі – так, чому б ні? Але чи не загрожуватиме надмірна маскулінність представниць прекрасної статі зникненню поняття «жінки» як такого. Не страшно жити в світі чоловіків і біологічно альтернативних чоловіків? І де ж рішучі дії в країнах Сходу, там, де насправді знецінюється жінка?  Який приклад споглядає підростаюче покоління? Протистояння «беззахисних жінок» жорстоким чоловікам. В тендітній свідомості деяких дівчат  загострюється бажання справедливості, ненависті, що часом,  підкріплюючись юнацьким максималізмом, дає вибухову суміш. Юні представниці прекрасної статі не бачать цілісної картини, вони не бачать, як більшість «феміністок» після вдалого «виступу» повертаються додому, до своєї сім’ї, до своїх чоловіків. Вони не знають, що існує альтернатива і можливість гармонійного співіснування. Хто нестиме відповідальність за зрушення в їхній психіці? Багато прогалин, ще більше питань і жодної відповіді, на жаль.

Думаю,що у безглуздості ведення гендерної боротьби з так званими феміністками можуть позмагатись чоловіки, які дотримуються сексистських поглядів. 

Представники і першого,і другого руху -  люди з чорно-білим сприйняттям світу, індивіди, що живуть стереотипами у світі своїх очікувань: «Жінка  повинна …», «Жінка має робити..», «Жінка зобов’язана». Сексисти (представники сильної статі) плутають рівноправ’я з нахабством і невихованістю. Аргументи їхні примітивні і нелогічні. Бо думаю, що мало представників чоловічої статі змогли виносити і народити дитину, адже за  розумінням людей з подібним світобаченням саме переплутування «обов’язків» і є основною метою гендерної рівності. Зазвичай таких індивідів важко назвати «справжніми чоловіками». Утиснення прав жінок для них допомога у створенні ілюзії успіху, реалізованість не через розвиток, а пригнічення інших. 

На щастя, все більше чоловіків  цивілізованих країн світу розуміють, що прагнення жінки бути визнаною не загрожує їхньому авторитету, а створює зону розвитку, можливість учитись один у одного. Кажуть, що один з показників дійсно розвиненої людини – це гармонійне поєднання в ній чоловічих і жіночих рис: наполегливості й гнучкості, цілеспрямованості й м’якості, сили й доброти, твердості й ніжності.

Навіть за наявності подібних позитивних моментів  боротьба за рівність досі триває. Смішно, чи скоріше сумно, що за тисячоліття війна, жорстока боротьба і протест – єдина форма звернення уваги на проблему і намагання її вирішити.

На мою думку, розуміння безумовної цінності кожної людини – альтернативний варіант розвитку подій. Варто лише перестати боятись змін у своєму мисленні, руйнування того, що заважає побачити навколишнє у іншому світлі.

 Поважати один одного, що може бути простіше? Хвалити, любити і підтримувати – що може бути приємнішим? Визнання права бути різними – що може бути справедливішим? Чи не так?

Опублікований:13 Травня 2017 13:31
Перегляди:384 статистика
Коментарі:0
Популярність:1
Автор:
   Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль
RSS коментарі блогу
Блоги
Нові теми© ACMODASI, 2010 - 2018

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.