Украина

Блоги -> Новости -> Я снова тут)

Блог Никита Рещиков

Я снова тут)

Извините что долго не писал и не заходил на сайт, просто начало учёбы, завалили беднягу.. Насчёт кастингов, я не поехал на них, так как очень далеко живу от Киева, а добраться туда стоит очень дорого(Теперь зато знаю что лучше искать в ближних городах)


Опублікований:13 Вересня 2016 21:14
Перегляди:356 статистика
Коментарі:0
Популярність:7
Автор:
   Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Вхід
Email
Пароль
Увійти через˜

RSS коментарі блогу

Зображення буде фізично видалено з нашого серверу і його неможливо буде відновити. Продовжити видалення?

Блоги
Нові теми


Хмара тегів
кастинги для детей в киеве 2017 кастинги у Украине для детей кастинги в украине кастинг акмодасі база актеров украина acmodasi.com.ua кастинги харьков кастинги для детей в киеве 2016 акмодаси киев кастинги для подростков киев кастинги в киеве 2017 асмодаси кастинги в одессе www.acmodasi.com.ua www.акмодаси киев кастинг киев для подростков акмодаси кастинги frvjlfcb кастинги львів кастинг харьков кастинг для детей кастинги в украине на 2016 год сериалы фильмы кастинг украина кастинги для детей кастинги в киеве для подростков кастинги київ акмодаси акмодаси кастинг киев acmodasi украина Акмудаси кастинги украина кастинги в запорожье кастинги массовка киев акмадаси кастинги одесса акмодаси украина acmodasi кастинги киев 2016 ФІЛЬМ ВОЛИНЬ кастинг киев кастинги в киеве кастинги для детей киев акмодаси кастинги в киеве кастинги для подростков кастинги киев acmodasi киев кастинги в киеве 2016

© ACMODASI, 2010 - 2017

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.

Colombia India Polska Russia Spain Ukraine United States