Підключено Viber-бота

Шановні користувачі,

Ми підключили Viber-бота. Він дозволяє отримувати повідомлення в ваш месенджер про такі події:

✔️ Нові кастинги (можна налаштувати типаж за віком і статтю)

✔️ Нові повідомлення

✔️ Нові запрошення

✔️ Якщо вашу заявку схвалять

✔️ Новий коментар

✔️ Новий голос

Можна внести в настройки час отримання повідомлень, щоб вони не турбували вас вночі.

Підключити та налаштувати бота можна на цій сторінці https://www.acmodasi.com.ua/index.php?action=edit_profile_acc

Приємної роботи!

Адміністрація ACMODASI