Оновлення на сайті

Шановні користувачі,

Ми провели оновлення кількох сторінок:

• На сторінці кастингу, тепер відображається більше інформації про наймача, зокрема,  дата його реєстрації та локація за Ip адресою. Це допоможе швидше виявляти шахраїв.
  • На головній сторінці кастингів тепер відображається статистика схвалених заявок за останню добу, тиждень і місяць. Факт схвалення заявки є запрошенням на реальний кастинг.
  • Прийнято додаткові заходи з обмеження поля діяльності шахраїв.

Успіху на кастингах!

З повагою,