Велике оновлення сайту

Шановні користувачі!

З радістю хочемо вам повідомити, що наш багатомісячна праця добігає кінця, і ми викладаємо довгоочікуване оновлення сайту!

Що нового:

Будь ласка, поновіть свої карти емоцій, фотографії, а також "навички" в новому редакторі анкети https://www.acmodasi.com.ua/index.php?action=edit_profile

Як завжди, з новим оновленням, можуть виникати помилки. Будь ласка, пишіть про виявлені помилки в блозі https://www.acmodasi.com.ua/blogs/acmodasi/onovlennya-dizaynu-ta-funktsionalu-saytu-zapitannya-ta-vyidpovidi.html

 

Бажаємо приємної роботи!

З повагою,

Адміністрація ACMODASI


Дата поста 16 Липня 2020

Автор Alex Admin
Написати автору
Коментарі
Зачем вы это сделали? Ужасно неудобно, непрактично, не понятно.
Навигация по сайту УЖАСНАЯ. По сравнению с тем, насколько удобным был этот ресурс, нынешние условия пользования им УЖАСНЫЕ. Думаю, что мое мнение поддерживают многие пользователи. Пользоваться все равно будем, с подводной лодки никуда не денешься. Но, то, что вы с сайтом сделали - никуда не годится. Верните "все в зад", будьте добры!!!!
.

© ACMODASI, 2010 - 2021

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Запрещено использовать любые материалы с этого сайта без предварительной договорённости с их владельцем.
При копіюванні текстових і графічних матеріалів (відео, зображення, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинно супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.