Рейтинг довіри до кастинг директору

У кастинги додана нова графа - рейтинг довіри, яка відображає рівень довіри ґрунтуючись на активності кастинг-директора на сайті.

Рейтинг розраховується так:

Таким чином, максимальний рейтинг довіри 100%.

Багато користувачів запитують, чи можна довіряти тому чи іншому кастингу. На сайті працює модератор, який вручну перевіряє кастинги і грунтуючись на своєму досвіді та аналізі відкритих джерел робить висновки з приводу того чи іншого кастингу. Іншими словами, якщо кастинг не заблокований, то йому можна довіряти. Винятком є тільки кастинги, які оголосили нові кастинг-директора, про які ми нічого не знаємо. Якщо очевидних причин для блокування немає, ми даємо шанс новому кастинг-директору проявити себе, але іноді шахраї бувають винахідливі і під виглядом безневинного кастингу збирають контакти користувачів і, минаючи сайт, надсилають сумнівні пропозиції не пошту або по телефону. До таких кастингах варто ставиться з обережністю і якщо ви виявили такого шахрая, негайно тисніть кнопку "Скарга" в кастингу, щоб ми могли швидше відреагувати. Не кожній людині доступні інструменти нашого модератора, тому ми створили спеціальний рейтинг, що відображає об'єктивні дані на кожного наймача, який працює з нашим сайтом.

Приємної роботи!

Адміністрація ACMODASI


Дата поста 25 Листопада 2019

Автор Alex Admin
Написати автору

© ACMODASI, 2010 - 2020

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.