Рейтинг довіри до кастинг директору

У кастинги додана нова графа - рейтинг довіри, яка відображає рівень довіри ґрунтуючись на активності кастинг-директора на сайті.

Рейтинг розраховується так:

Таким чином, максимальний рейтинг довіри 100%.

Багато користувачів запитують, чи можна довіряти тому чи іншому кастингу. На сайті працює модератор, який вручну перевіряє кастинги і грунтуючись на своєму досвіді та аналізі відкритих джерел робить висновки з приводу того чи іншого кастингу. Іншими словами, якщо кастинг не заблокований, то йому можна довіряти. Винятком є тільки кастинги, які оголосили нові кастинг-директора, про які ми нічого не знаємо. Якщо очевидних причин для блокування немає, ми даємо шанс новому кастинг-директору проявити себе, але іноді шахраї бувають винахідливі і під виглядом безневинного кастингу збирають контакти користувачів і, минаючи сайт, надсилають сумнівні пропозиції не пошту або по телефону. До таких кастингах варто ставиться з обережністю і якщо ви виявили такого шахрая, негайно тисніть кнопку "Скарга" в кастингу, щоб ми могли швидше відреагувати. Не кожній людині доступні інструменти нашого модератора, тому ми створили спеціальний рейтинг, що відображає об'єктивні дані на кожного наймача, який працює з нашим сайтом.

Приємної роботи!

Адміністрація ACMODASI


Дата поста 25 Листопада 2019

Автор Alex Admin
Написати автору
Коментарі

© ACMODASI, 2010 - 2021

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Запрещено использовать любые материалы с этого сайта без предварительной договорённости с их владельцем.
При копіюванні текстових і графічних матеріалів (відео, зображення, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинно супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.