Санкції у відношені до Російських поштових сервісів

Шановні користувачі!

У зв'язку з указом Президента України №133 / 2017 про санкції щодо Російскіх компаній, Ви можете втратити доступ до своєї пошти на серверах yandex.ru/ua, mail.ru/ua, list.ru, bk.ru та інших пов'язаних сайтів. Також, не виключено, що в майбутньому санкції розширять і на інші Російські сайти.

Втрата доступу до пошти означає неможливість отримання нашої підписки, відновлення пароля чи отриманя сповіщення про нові повідомлення та запрошення на кастинги. Щоб цього уникнути ми рекомендуємо завести пошту на інших поштових сервісах розміщених в Україні або за кордоном. Наприклад, ви можете створити собі нову пошту на одному з наступних сервісів:

www.i.ua www.gmail.com www.ukr.net www.meta.ua

Після того як ви створили нову пошту, не забудьте змінити її в вашій анкеті https://www.acmodasi.com.ua/index.php?action=edit_profile

Нова пошта також стане новим логіном для входу на сайт ACMODASI.

Ми продовжимо відправляти пошту на поштові домени котрі потрапили під санкції, проте не можемо гарантувати доставку цих повідомлень.

З повагою,

Адміністрація ACMODASI


Дата поста 17 Травня 2017

Автор Alex Admin
Написати автору
Коментарі

© ACMODASI, 2010 - 2021

Всі права захищено.
Матеріали (торгові марки, відео, зображення і тексти), що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Запрещено использовать любые материалы с этого сайта без предварительной договорённости с их владельцем.
При копіюванні текстових і графічних матеріалів (відео, зображення, скріншоти сторінок) з цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинно супроводжувати такий матеріал.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому сайті третіми особами.