ACMODASI виповнюється 6 років!

Любі друзі!

Ось уже 6 років сайт ACMODASI працює для вас.

Завдяки вам, ми досягли значних успіхів. За цей час в базі наших сайтів було зареєстровано більше 500 тис. людей і проведено більше 60 тис. кастингів. Окрім того, що наш сервіс став найпопулярнішим в РФ та Україні, були відкриті сайти в багатьох інших країнах, якими також користуються тисячі людей.

Але ми не збираємося на цьому зупинятися. В наступному році ми готуємося до виходу  мобільного додатку та запуску нашого сервісу ще в ряді країн. Наша ціль - зробити єдиний  міжнародний майданчик  для зручного і доступного проведення онлайн-кастингів.

І, по традиції, в наш День Народження ми даруємо подарунки нашим вірним користувачам! В період з 19 грудня 2016 року до 15 січня 2017 року буде діяти додаткова 30% знижка на всі Про аккаунти. 

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

З повагою, 

адміністрація ACMODASI


Дата поста 19 Грудня 2016

Автор Светлана Модератор
Написати автору
Світлана 20 Грудня 2016 06:37
Дороге Акмодасі! Щиро вітаю всіх,хто причетний до сайту!
.

© ACMODASI, 2010 - 2020

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.