Допомога


Цей розділ призначений для вирішення будь-яких питань, пов'язаних з сервісом.

Якщо у вас виникли проблеми, помилки, щось працює не так, як повинно, або просто не виходить - напишіть нам, і ми докладемо максимум зусиль, щоб вам допомогти. Ми працюємо з 10:00 до 18:00 кожен будній день.

Від мене приховані контакти інших користувачів. Як їх відкрити?

Це вільна база, всі можуть вільно обмінюватися контактами. Щоб бачити контакти в анкеті необхідно пройти реєстрацію або авторизуватися. При цьому e-mail користувача залишається прихований. Отримати e-mail ви зможете тільки якщо користувач подасть заявку на ваш кастинг або додасть вас в своє обране. У будь-якому випадку, користувач повинен буде зробити свідому дію, щоб ви змогли бачити його e-mail. Цей запобіжний засіб введений щоб зберегти e-mail від спамерів, рекламників та пошукових роботів

Як відписатися від розсилки?

Увійдіть в систему під своїм логіном і паролем.
Перейдіть в розділ Профіль - Налаштування
Налаштуйте підписку і натисніть кнопку "Зберегти"
Також, ви можете скористатися посиланням "відписатися" в самій розсилці в кінці листа. Для цього немає необхідності входити в аккаунт.

Як видалити анкету?

Інструкція, як видалити анкету є тут: Видалити анкету
Звертаємо вашу увагу на те, що після видалення анкети з нашого сайту - фотографії і дані не відразу видаляються з пошукових систем Google, Yandex та ін. У нас немає ніякої можливості, щоб впливати на це.

Мої фотографії потрапили в Яндекс або Google.

Індексування анкети можна запобігти настройками конфіденційності. Перейдіть в розділ налаштувань , встановіть опцію "Приховати анкету" в режим "приховати від гостей". Наш сайт є частиною інтернету, і, як частина будь-якої мережі, ми є відкритим вузлом інформації. Якщо ви в налаштуваннях не закрили свою анкету від перегляду пошуковою системою, то рано чи пізно ваша анкета з усім вмістом потрапляє в пошукові сервіси. Ми не можемо впливати на роботу пошукових сервісів і видаляти звідти сторінки або фотографії. Єдиний спосіб видалити фото з пошукової системи - це видалити його з нашого сайту, і тоді, в перебігу 2-10 тижнів, пошуковий робот сам видалить з своєї бази ваші фото.

Відновлення доступу

Якщо ви забули пароль - скористайтеся формою відновлення пароля
Якщо у вас немає доступу до email, з якого ви реєструвалися, на жаль, в цьому випадку ми не можемо відновити ваш доступ. Ми не робимо відновлення доступу за паспортом або іншим способом.

Перестала приходити розсилка

Бувають періоди, наприклад, новорічні або травневі свята, коли кастингів розміщують дуже мало, в цьому випадку розсилка відправляється рідше ніж зазвичай.
Перевірити, чи була розсилка і в який день, можна в календарі кастингів Календар кастингів
Якщо розсилка була, але ви її не отримали, спробуйте наступне:
  1. Перевірте налаштування підписки, переконайтеся, що галочки стоять в потрібних місцях. Перевірити
  2. Якщо у вас Про-аккаунт, переконайтеся, що ви не встановили занадто жорсткі фільтри. При створенні розсилки, якщо немає кастингів, які соотвествуют всім фільтрам, лист не відправляється. Спробуйте пом'якшити фільтри або відключити їх. Перевірити
  3. Перевірте папку "Спам" у вашій пошті. Якщо листи потрапляють туди, додайте їх до списку виключення або нашу адресу в вашу адресну книгу.


Як мені додати ще одну анкету.

Ви можете перевести статус свого облікового запису в агентський, для цього перейдіть в розділ "Кваліфікація", своєї анкети Налаштування кваліфікації У параграфі "Вибір бази" натисніть на посилання "Агентство / Агент". Після цього вам буде доступно меню додавання і редагування нових анкет. Якщо ви бажаєте самі продовжувати працювати з сайтом як артист, вам буде необхідно створити анкету і для себе і бути "сам собі агент".

Корисна інформація:Надіслати повідомлення в службу підтримки:
Ваш e-mail:
Завжди давайте посилання на сторінку, про яку йде мова в вашому зверненні.
Прохання про видалення анкети сюди писати не треба. Якщо вам потрібно видалити анкету, відразу заповнюйте форму Видалити анкетуАнтібот перевірка:Відповідь прийде вам на електронну пошту або в приватні повідомлення на цьому сайті.

© ACMODASI, 2010 - 2020

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.