Украина

Завантажити Adobe Flash Player

Редагується блог

Заголовок:


Текст:


Рубрика:


Для додавання відео, просто вставте посилання на сторінку з відео. Наприклад http://youtu.be/x91d-IzABi4 Додавати відео можна тільки з YouTube.
Щоб додати зображення, скористайтеся відповідною кнопкою в редакторі.

Правила публікації блогів


Блоги створені для того, щоб ви мали можливість відволіктися від очікування кастингу і розважити себе та інших учасників сайту або поділитися чимось цікавим. Тому в блогах заборонені публікації, що стосуються роботи, заборонена реклама та ін

Рекомендації щодо змісту блогів:

Створюйте блоги на цікаві теми, які можна обговорити. Часто бачу, що люди задають якесь запитання і очікують, що всі відразу кинуться на нього відповідати. Людям потрібна мотивація, будьте цікавим письменником, напишіть, що привело вас до цього питання.
Не зловживайте НЕСТАНДАРТНОЮ ПУНКТУАЦІЄЮ!!!!!!! Сподіваюся, ви зрозуміли про що натякають ці 7 знаків оклику та великі літери?

Модератор не дрімає, будь-які блоги, які порушують ці правила будуть видалені:

  • Кастинги в блогах - для кастингів є інше місце.
  • Всякі "Хочу зніматися ", "Шукаю роботу ", "Набираю базу ", "знищуют шкідників ", "Продаю пилосос " і т. п.
  • Блоги з безглуздими заголовками і без змісту.
  • "блог-автомати ", що створюють 5-10-15 однотипних блогів поспіль.
  • "Сам собі коментатор " - створив блог і сам себе 15 разів прокоментував. Для змісту є поле "Зміст", а коментарі створені для читачів вашого блогу.
  • Блоги на релігійні, націоналістичні та політичні теми не вітаються.
  • Образливі вислови і нецензурна лексика, крім гумористичного контексту, в наших блогах заборонена.
У всіх випадках до порушників може застосовуватися покарання від позбавлення можливості залишати коментарі до повного блокування аккаунта і доступу на сайт. Терміни обмежень встановлюються модератором індивідуально, виходячи з ситуації.

© ACMODASI, 2010 - 2020

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.