Украина

Кастинги в шоу-баллет для дітей оплачується

616 днів тому, Місто Одесса

Только Одесса!!!Ищу мальчиков и девочек в к-поп танцы. Будем выступать под разные песни и докажем всем что мы не просто танцоры, а лучшие!!!

Тип проекту: Кастинги в шоу-балет
Умови оплати: Оплачується
Прийом анкет : 09 Травня12 Липня
Вимоги: від 12 до 16 років ч. і ж.
По містах
Кастинги в шоу-баллет для дітей оплачується у КиєвіКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується в ДніпріКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується в ДонецкеКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується в ЖитомиреКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується в ЗапорожьеКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується в КировоградеКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується в КрымуКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується в ЛуганскеКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується в ЛуцькуКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується в НиколаевеКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується в ОдессеКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується в ПолтавеКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується в РовноКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується в СумахКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується в ХарьковеКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується в ХерсонеКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується в ЧеркассахКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується в ЧерниговеКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується у Івано-ФранківськуКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується у ВінниціКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується у ЛьвовіКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується у ТернопіліКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується у ХмельницькомуКастинги в шоу-баллет для дітей оплачується у Чернівцях
Додати кастингНе пропусти кастинг!
Киев, від 19 до 35 років жінки , Оплачується

Киев, від 8 до 24 років ч. і ж. , Оплачується

Киев, від 20 до 40 років ч. і ж. , Оплачується

© ACMODASI, 2010 - 2019

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.