Украина

Кастинги для хостес для дітей оплачується

298 днів тому, Місто Киев

На мероприятие ищем девушек хостесс. Интересуют как украинские модели так и интересные экзотические типажи. Возможна работа не единоразово.
С...

Тип проекту: Работа для хостес
Умови оплати: Оплачується
Прийом анкет : 13 Лютого20 Лютого
Вимоги: до 30 років жінки
1007 днів тому, Місто Киев

Ищем ребенка от 6 до 10 лет для фото-рекламы детской косметики NIVEA .
Опыт приветствуется . Пример требуемой внешности на фото кастинга . Сп...

Тип проекту: Работа для хостес
Умови оплати: Оплачується
Прийом анкет : 13 Лютого15 Квітня
Вимоги: від 6 до 10 років чоловіки
По містах
Кастинги для хостес для дітей оплачується у КиєвіКастинги для хостес для дітей оплачується в ДніпріКастинги для хостес для дітей оплачується в ДонецкеКастинги для хостес для дітей оплачується в ЖитомиреКастинги для хостес для дітей оплачується в ЗапорожьеКастинги для хостес для дітей оплачується в КировоградеКастинги для хостес для дітей оплачується в КрымуКастинги для хостес для дітей оплачується в ЛуганскеКастинги для хостес для дітей оплачується в ЛуцькуКастинги для хостес для дітей оплачується в НиколаевеКастинги для хостес для дітей оплачується в ОдессеКастинги для хостес для дітей оплачується в ПолтавеКастинги для хостес для дітей оплачується в РовноКастинги для хостес для дітей оплачується в СумахКастинги для хостес для дітей оплачується в ХарьковеКастинги для хостес для дітей оплачується в ХерсонеКастинги для хостес для дітей оплачується в ЧеркассахКастинги для хостес для дітей оплачується в ЧерниговеКастинги для хостес для дітей оплачується у Івано-ФранківськуКастинги для хостес для дітей оплачується у ВінниціКастинги для хостес для дітей оплачується у ЛьвовіКастинги для хостес для дітей оплачується у ТернопіліКастинги для хостес для дітей оплачується у ХмельницькомуКастинги для хостес для дітей оплачується у Чернівцях
Додати кастингНе пропусти кастинг!
Киев, від 18 до 62 років ч. і ж. , Оплачується

Киев, від 18 до 35 років ч. і ж. , Оплачується


© ACMODASI, 2010 - 2019

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.