Оновлення на сайті з початку року

Протягом місяця ми вносили невеликі оновлення в систему, не настільки значні щоб створювати для кожної з них окрему новину, але з початку року їх зібралося досить щоб ми представили їх списком:

• Підключені звукові повідомлення. Спрацьовує при отриманні повідомлення або зміни статусу заявки.
  • Оновлений модуль "Карти емоцій", тепер працює швидше і красивіше (створіть заново свої карти!).
  • Нові фотографії, при завантаженні на сервер, тепер автоматично повертаються "до низу ногами".
  • Створити титульне фото з мобільного телефону тепер можна одним кліком по іконці в фотоальбомі.
  • Оновлений і перезапущений, з новим змаганням, розділ конкурсів! Обов'язково чекніте!
  • Модернізовані розділи головної сторінки сайту, профілю, редактора профілю, модуля повідомлень для кращого відображення на мобільних пристроях.
  • Оновлений розділ "Заявок і запрошень" для кращого розуміння роботи розділу новачками.
  • Виправлені помилки в пошуку при завданні кваліфікації.
  • Оновлений модуль входу через соціальні мережі.
  • Оновлені кнопки соціальних закладок.
  • Для кастинг директорів додана функція отримання повідомлень про нові заяви на пошту.
  • Оновлений менеджер розсилки.
  • Удосконалено систему захисту сайту.
  • Поліпшено показники продуктивності сервісу.

Приємної роботи!

Адміністрація ACMODASI