Украина

Допомога


Цей розділ призначений для вирішення будь-яких питань, пов'язаних з сервісом.

Якщо у вас виникли проблеми, помилки, щось працює не так, як повинно, або просто не виходить - напишіть нам, і ми докладемо максимум зусиль, щоб вам допомогти.
Ми працюємо з 10:00 до 18:00 кожен будній день.


Від мене приховані контакти інших користувачів. Як їх відкрити?

Це вільна база, всі можуть вільно обмінюватися контактами. Щоб бачити контакти в анкеті необхідно пройти реєстрацію або авторизуватися. При цьому e-mail користувача залишається прихований. Отримати e-mail ви зможете тільки якщо користувач подасть заявку на ваш кастинг або додасть вас в своє обране. У будь-якому випадку, користувач повинен буде зробити свідому дію, щоб ви змогли бачити його e-mail. Цей запобіжний засіб введений щоб зберегти e-mail від спамерів, рекламників та пошукових роботів

Як відписатися від розсилки?

Увійдіть в систему під своїм логіном і паролем.
Перейдіть в розділ Профіль - Налаштування
Налаштуйте підписку і натисніть кнопку "Зберегти"
Також, ви можете скористатися посиланням "відписатися" в самій розсилці в кінці листа. Для цього немає необхідності входити в аккаунт.

Як видалити свій аккаунт?

Увійдіть в систему під своїм логіном і паролем.
Перейдіть в розділ Профіль - Налаштування
Натисніть кнопку "Видалити анкету" і дотримуйтесь інструкцій.
Якщо ви не змогли отримати доступ до анкети, але бажаєте її видалити, напишіть в форму нижче. Обов'язково вкажіть адресу вашої анкети, ім'я та фамілія не є достатнім методом ідентифікації вас на нашому сайті.
Звертаємо вашу увагу на те, що після видалення анкети з нашого сайту - вона не відразу видаляється з пошукових систем Google, Yandex та ін. І у нас немає ніякої можливості, щоб впливати на це.

Мої фотографії потрапили в Яндекс або Google.

Наш сайт является частью интернета, и, как часть любой сети, мы являемся открытым узлом информации. Еси вы в настройках не закрыли свою анкету от просмотра поисковой системой, то рано или поздно ваша анкета со всем содержимым попадает в поисковые сервисы. Мы не можем влиять на работу поисковых сервисов и удалять оттуда страницы или фотографии. Единственный способ удалить фото из поисковой системы - это удалить его с нашего сайта, и тогда, в течении 2-10 недель, поисковый робот сам удалит из своей базы ваши фото.

Відновлення доступу

Якщо ви забули пароль - скористайтеся формою відновлення пароля
Якщо у вас немає доступу до email, з якого ви реєструвалися, на жаль, в цьому випадку ми не можемо відновити ваш доступ. Ми не робимо відновлення доступу за паспортом або іншим способом.

Перестала приходить рассылка

Бывают периоды, например, новогодние или майские праздники, когда кастингов размещают очень мало, в этом случае рассылка отправляется реже чем обычно.
Проверить, была ли рассылка и в какой день, можно в календаре кастингов Календар кастингів
Если рассылка была, но вы её не получили, попробуйте следующее:
  1. Проверьте настройки подписки, убедитесь, что галочки стоят в нужных местах. Перевірити
  2. Если у вас Про-аккаунт, убедитесь, что вы не установили слишком жёсткие фильтры. При создании рассылки, если нет кастингов, которые соотвествуют всем фильтрам, письмо не отправляется. Попробуйте смягчить фильтры или отключить их. Перевірити
  3. Проверьте папку "Спам" в вашей почте. Если письма попадают туда, добавьте их в список исключения или наш адрес в вашу адресную книгу.


Как мне добавить ещё одну анкету.

Вы можете перевести статус своего аккаунта в агентский, для этого перейдите в раздел "Квалификация", своей анкеты Налаштування кваліфікації В параграфе "Выбор базы" нажмите на ссылку "Агентство/Агент". После этого вам будет доступно меню добавления и редактирования новых анкет. Если вы желаете сами продолжать работать с сайтом как артист, вам будет необходимо создать анкету и для себя и быть "сам себе агент".

Полезная информация:
  • При просмотре контактов в анкетах, которые вы добавите, будет написано "Работает через агента" и будут указаны контакты вашей основной (агентской) анкеты.
  • На все анкеты, привязаные к агентской анкете, действуют лимиты основной (агентской) анкеты.
  • Прежде чем добавлять кого-то в базу как агент, убедитесь, что человек, которого вы добавляете, знает об этом и не против участия в отрытой базе. Если обнаружится, что вы добавили анкету без согласия человека, анкета будет удалена, а ваш основной аккаунт будет заблокирован.
Надіслати повідомлення в службу підтримки:

Ваш e-mail:

Завжди давайте посилання на сторінку, про яку йде мова в вашому зверненні.Антібот перевірка:Відповідь прийде вам на електронну пошту або в приватні повідомлення на цьому сайті.Контакти:
Тільки по комерційним та фінансовим питанням, з приводу роботи сайту звертайтеся через форму вище.
Тел. +7 (499) 677-61-73, +38 (050) 447-2499


Блоги
Нові теми© ACMODASI, 2010 - 2017

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.