Украина
Кастинги

Кастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків

Знайдено 4 casting
937 днів тому, Місто Киев

Всем здравствуйте, проводиться танцевальный флэшмоб. Каждый из вас кто хочет попробовать себя в разных стилях может отослать мне анкету и договориться о встрече. Возрастное ограничение:

Тип проекту: Работа PJ, Go-go dancing
Умови оплати: Невідомо
Прийом анкет : 25 Лютого19 Березня
Вимоги: від 14 до 17 років ч. і ж.
1123 днів тому, Місто Киев

31.08 (понедельник) пройдёт сьемка клипа, в который требуется танцевальная массовка с 10-15 человек. Танцы в стиле 50-х под лёгкий французский шансон, как у ZAZ. Приглашаем

Тип проекту: Работа PJ, Go-go dancing
Умови оплати: Невідомо
Прийом анкет : 24 Серпня29 Вересня
Вимоги: від 6 до 40 років ч. і ж.
1681 днів тому, Місто Киев

Старт 15.02.2014 ул. Блюхера 12А (Киностудия Белый чемодан)
Танцоры для съемки в музыкальном клипе известного исполнителя,требуется парень дублер главного героя клипа и девушка главная героиня.

Тип проекту: Работа PJ, Go-go dancing
Умови оплати: Невідомо
Прийом анкет : 11 Лютого15 Лютого
Вимоги: від 17 до 27 років ч. і ж.
1986 днів тому, Місто Киев

Приглашаем танцоров и танцовщиц, пиджеев гоу-гоу для работы в ночном клубе! При подаче заявки указывайте свой номер мобильного телефона.

Тип проекту: Работа PJ, Go-go dancing
Умови оплати: Невідомо
Прийом анкет : 12 Квітня31 Травня
Вимоги: від 14 до 26 років ч. і ж.
По містах
Кастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків у КиєвіКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків в ДніпріКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків в ДонецкеКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків в ЖитомиреКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків в ЗапорожьеКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків в КировоградеКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків в КрымуКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків в ЛуганскеКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків в ЛуцькуКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків в НиколаевеКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків в ОдессеКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків в ПолтавеКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків в РовноКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків в СумахКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків в ХарьковеКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків в ХерсонеКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків в ЧеркассахКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків в ЧерниговеКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків у Івано-ФранківськуКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків у ВінниціКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків у ЛьвовіКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків у ТернопіліКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків у ХмельницькомуКастинги для PJ, Go-go dancing для чоловіків для підлітків у Чернівцях
Додати кастинг

Блоги
Нові теми© ACMODASI, 2010 - 2018

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.